توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت صفحه ۳۸ ریاضی چهارم ؛ ضرب عدد در کسر


جواب فعالیت صفحه ۳۸ ریاضی چهارم دبستان که شامل سوالات 1 و 2 بخش ضرب عدد در کسر صفحه 38 فصل دوم می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۸ ریاضی چهارم

۱- حاصل جمع کسرها را روی محور به دست آورید. سپس به کمک محورهای بالا، حاصل عبارت ها را بنویسید. توضیح دهید که اگر یک عدد در یک کسر ضرب شود، حاصل چگونه به دست می آید.

حل فعالیت صفحه 38 ریاضی چهارم فصل دوم

???? دانش آموز عزیز برای مشاهده بهتر و واضح تر تصاویر پاسخ ها کافیست یک بار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه ای که می خواهید بزرگنمایی کنید.مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۳۷ ریاضی چهارم

۲- با توجه به واحد نمایش داده شده، ضرب مورد نظر را مانند نمونه با شکل نشان دهید.

پاسخ سوالات فعالیت صفحه 38 ریاضی چهارم بخش ضرب عدد در کسر

⛔️ توجه داشته باشید که قبل از استفاده از این پاسخ های آماده شما باید یک بار خودتان به تمامی سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها برای رفع آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه ۳۶ ریاضی چهارم ؛ فعالیت و کاردرکلاس✅ در این نوشته جواب فعالیت صفحه ۳۸ ریاضی چهارم دبستان که در رابطه با ضرب عدد در کسر می باشد را به صورت کامل مرور کردیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده پاسخ سایر تمرین های کتاب شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو نمایید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب