ایا با دیپلم انسانی میشود کنکور تجربی داد | شرکت در کنکور تجربی با دیپلم انسانیایا با دیپلم انسانی میشود پرستاری خواند

ایا با دیپلم کاردانش نظام جدید میشود کنکور تجربی داد

کسانی که با دیپلم انسانی پزشکی قبول شدند

ایا با دیپلم کاردانش میشود کنکور تجربی داد

ایا با دیپلم انسانی میشود کنکور ریاضی داد

ایا با دیپلم انسانی میشود پزشکی خواند

تاثیر معدل دیپلم انسانی در کنکور تجربی

با دیپلم فنی میشه کنکور تجربی داد نی نی سایت

شرایط شرکت در کنکور تجربی با دیپلم انسانی
تمامی دانش آموزانی که در رشته انسانی فارغ التحصیل شده اند و دارای مدرک دیپلم نظام جدید و یا دیپلم نظام قدیم و پیش دانشگاهی می باشند، این امکان را دارند که در کنکور سراسری تجربی شرکت کنند. افراد متقاضی علاوه بر کنکور سراسری تجربی، امکان ثبت نام و شرکت در گروه های آزمایشی ریاضی، زبان و هنر را نیز خواند داشت.

با توجه به این که سوابق تحصیلی در کنکور سراسری تأثیر بسیاری زیادی دارد، داوطلبانی که دارای دیپلم انسانی هستند، در صورت شرکت در کنکور تجربی یا هر کنکور دیگری، میزان اعمال سوابق تحصیلی برایشان متفاوت خواهد بود و تنها ضریب دروس عمومی و مشترک محاسبه خواهد شد.

پس در مجموع می توان گفت افراد متقاضی دارای مدرک دیپلم نظام جدید انسانی و همچنین داوطلبان دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم انسانی، این امکان را دارند که در کنکور تجربی شرکت نمایند و علاوه بر کنکور تجربی می توانند در گروه های آزمایشی شناور هنر و زبان نیز حضور یابند. اما فراموش نکنید که تأثیر سوابق تحصیلی این دسته از داوطلبان متفاوت خواهد بود، چرا که دروس تخصصی رشته تجربی را مثل زیست شناسی، شیمی و فیزیک را در دوران دبیرستان نگذرانده اند و تنها مشمول اعمال سوابق تحصیلی دروس عمومی خواهند شد.

اشتراک گذاری در واتساپ:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب