شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست + عکس | پرسپولیس کی بازی دارد (ساعت بازی پرسپولیس فولاد)شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست + عکس | پرسپولیس کی بازی دارد (ساعت بازی پرسپولیس فولاد) | خبر فوری ورزشی پرسپولیس | بازیکن جدید پرسپولیس | نقل و انتقالات پرسپولیس قطره | footballeticket ir

با گروه ورزشی نیوز همراه باشید

 

به گزارش صادق چوبکی، تیم فوتبال پیروزی برای تقویت خط حمله خود بعد از اینکه یورگن لوکادیا را جذب کرد، اکنون هدف دیگری را هم زیر نظر گرفته است؛ بازیکنی که پیش از این نیز موافقت اولیه خود را برای حضور در پرسپولیس اعلام کرده بود و اکنون همه چیز برای این انتقال فراهم به نظر می‌رسد.

در شرایطی که پیش از جذب مهاجم هلندی، بحث زیادی درباره انتقال شیخ دیاباته به پرسپولیس وجود داشت، یحیی گل محمدی با استناد به مصدومیت‌های این بازیکن که در آخرین فصل حضورش در لیگ برتر ایران و استقلال، مانع از تکرار آقای گلی و همچنین موفقیتش شده بود، با این انتقال مخالفت کرد. این در حالی است که عملکرد این مهاجم مالیایی در الغرافه باعث شده که هواداران پرسپولیس نیز بی‌میل به این چالش بزرگ نباشند.

 

به نظر می‌رسد بحث درباره خروج نام شرزود تمیروف و جدایی این مهاجم ازبکستانی به مقصد تیمی دیگر در لیگ برتر ایران نیز به همین موضوع ارتباط داشته باشد. پرسپولیس در حال حاضر گئورگی گولسیانی و وحدت حنانوف را در خط دفاعی در اختیار دارد و یورگن لوکادیا و شرزود تمیروف نیز دیگر خارجی‌های این تیم محسوب می‌شوند. آنها برای جذب مهاجم خارجی جدید، نیازمند خروج یکی از این بازیکنان هستند که با توجه به ترافیک خط حمله، با حضور مهدی عبدی، یورگن لوکادیا و حامد پاکدل و مهاجم جدید احتمالی، قابل پیش‌بینی است که شرزود، نفر خروجی از این جمع باشد.

یحیی گل محمدی بعد از مخالفت‌‎هایی که در خصوص جدایی شرزود و جذب دیاباته داشت، اکنون موافقت خود را با این انتقال با “شرایط خاصی “ به باشگاه اعلام کرده است. باید دید این درخواست به دست مدیران باشگاه و رضا درویش رسیده یا خیر و آنها چه زمانی برای این مهاجم مالیایی که پیش از این موافقت خود را برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس اعلام کرده، اقدام خواهند کرد.

همچنین دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان امروز جمعه ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

نظر شما درباره حضور شیخ در پرسپولیس چیست؟

اشتراک گذاری در واتساپ:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب