توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

حجم بازی Dying Light 2 Stay Human در پلی استیشن 5 فاش شد


بازی Dying Light 2: Stay Human در ابتدا قرار بود ماه آینده منتشر شود، اما تا ماه فوریه تاخیر خورد. اکنون حجم آن برای کنسول پلی استیشن 5 فاش شده است.

حساب قابل اعتماد PlayStationSize که در توییتر معمولا اخبار مربوط به حجم بازی‌ها را پیش از عرضه رسمی فاش می‌کند، این بار به سراغ Dying Light 2: Stay Human رفته و ظاهرا نسخه پلی استیشن 5 بازی در ابتدا 21.099 گیگابایت حجم خواهد داشت.

البته باید توجه کرد که این حجم به نسخه پیش از عرضه رسمی بازی یا همان pre-load اشاره دارد که در تاریخ 2 فوریه (13 بهمن) منتشر خواهد شد. بنابراین زمان عرضه رسمی بازی در تاریخ 4 فوریه (15 بهمن) احتمالا پچ جدیدی برای آن منتشر شود که این آپدیت می‌تواند بیش از 40 گیگابایت حجم داشته باشد.

تکلند قرار است در آخر این هفته گیم پلی 15 دقیقه‌ای کاملا جدیدی از بازی Dying Light 2 منتشر کند که احتمالا آخرین تریلر آن قبل از عرضه رسمی خواهد بود.

تاکنون چندین ویدیو مختلف از گیم پلی بازی توسط تک‌لند منتشر شده است که جزئیات زیادی درباره آن ارائه می‌کند. همچنین باید اشاره کرد که Dying Light 2 روند ساخت نسبتا پیچیده‌ای داشته و مسیر طولانی را طی کرده است. از زمان معرفی بازی زمان زیادی می‌گذرد و تاکنون چندین بار با تاخیرهای متعدد مواجه شده است، اما به نظر می‌رسد اکنون همه چیز برای عرضه بازی آماده شده باشد و تکلند نیز اخیرا اعلام کرده بود که بازی Dying Light 2 دیگر به هیچ‌ وجه تاخیر نخواهد خورد.

داستان بازی در سال 2036 دنبال می‌شود و طی مجموعه‌ای از اتفاقات، ایدن از خواهر خود جدا می‌شود. اکنون که سال‌ها از آن وقایع گذشته، او همچنان به خاطر ترک میا احساس گناه می‌کند و تلاش دارد باری دیگر کنار او قرار بگیرد.

ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب