توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۷ ریاضی پنجم


جواب صفحه 37 ریاضی پنجم دبستان که شامل سوالات جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۷ ریاضی پنجم ابتدایی فصل دوم کسر می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا با توضیحات کامل آماده کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۷ ریاضی پنجم

حل سوالات فعالیت صفحه 37 ریاضی پنجم دبستانحل سوالات فعالیت صفحه 37 ریاضی پنجم دبستان

۱- ۱/۳ زمینی را به آموزش و پرورش اهدا کرده اند تا در آن دو سالن ورزشی بسازند. قرار است مساحت این دو سالن یکسان باشد. به هر سالن چه کسری از زمین می رسد؟ ورشی را که دو دانش آموز برای حل این مسئله به کار برده اند، به دقت مطالعه کنید و توضیح دهید.

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی پنجم۲- ۱/۴ متر از یک کاغذ رنگی را به ۳ قسمت مساوی برش می زنیم. هر قسمت چه کسری از یک متر می شود؟ به کمک شکل، راه حل را توضیح دهید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۳۷ ریاضی پنجم ابتدایی

گام به گام کار در کلاس صفحه 37 ریاضی پنجم ابتداییگام به گام کار در کلاس صفحه 37 ریاضی پنجم ابتدایی

۱- ۲/۵ یک کیک را به ۴ قسمت مساوی تقسیم کرده ایم. هر یک از این قسمت ها چه کسری از کیک است؟
۲- مانند نمونه، هر تقسیم را به ضرب تبدیل کنید و حاصل آن را نیز به دست آورید.

❌ در نهایت به این نکته نیز توجه داشته باشید: مطالب این صفحه و پاسخ هایی که آماده شده اند فقط جنبه کمک آموزشی دارند و دانش آموزان قبل از استفاده از آن ها حتما باید یک بار خودشان با تمرکز کامل سوالات را حل کنند سپس اگر مشکلی داشتند با کمک گرفتن از این مطلب آن را برطرف کنند.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۳۵ ریاضی پنجم با راه حل✅ در این نوشته جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۷ ریاضی پنجم را مرور کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر فعالیت های کتاب ریاضی کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو نمایید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب