کد مپ های ترسناک فورتنایت

کد مپ های ترسناک فورتنایتbest horror map fortnite 300x169 - کد مپ های ترسناک فورتنایت

بدون شک مپ های ترسناک در فورتنایت جزو محبوب ترین نقشه های کریتیو محسوب میشوند و ما نیز قصد داریم تا به معرفی بهترین آن ها بپردازیم.

قبلا هم به معرفی بهترین مپ های دثران پرداخته بودیم و شما میتوانید به آن مطلب نیز سر بزنید.

نقشه ی ترسناک Five Nights at Freddy’s

 

horror map fortnite code 300x169 - کد مپ های ترسناک فورتنایت

احتمالا تاکنون نام بازی Five Nights at Freddy’s را شنیده اید. این بازی مشهور ترسناک که به آن fnaf نیز میگویند حالا به فورتنایت آمده است. بله! طرفداران این بازی اقدام به ساخت مپ ترسناک این عنوان برای فورتنایت کرده اند.

کد مپ: 1393-6270-2901

مپ ترسناک رزیدنت اویل 7 برای فورتنایت

resident evil map 300x169 - کد مپ های ترسناک فورتنایت

قطعا رزیدنت اویل یکی از محبوب ترین فرنچایز های ترسناک در صنعت گیم است. حالا برخی از خلاقان در بخش کریتیو فورتنایت اقدام به ساخت یک مپ جالب از این بازی کرده اند که حس تجربه رزیدنت اویل را منتقل میکند.

کد مپ: 6496-9997-4696

نقشه اول شخص فورتنایت

map code fortnite 300x181 - کد مپ های ترسناک فورتنایت

تاکنون مپ های ترسناک زیادی را در فورتنایت تجربه کرده اید اما این یکی متفاوت تر است! این مپ جذاب اما ترسناک دارای سبک اول شخص بوده و به طور کلی حالت بازی را تغییر میدهد. حالا دیگر قرار نیست اسکین خودتان را ببینید و همه چیز اول شخص دیده میشود.

کد مپ: 4147-1805-2195

داستان هالوین

fortnite map code 300x169 - کد مپ های ترسناک فورتنایت

اگر به دنبال بهترین مپ ترسناک فورتنایت برای ماجراجویی هستید این نقشه مناسب شماست. در اکثر مپ های قبلی معرفی شده،شما به سختی میتوانید ماجراجویی کنید زیرا شدت ترسناکی آن ها بالاست. اما چیزی که باعث بهتر شدن این نقشه نسبت به دیگر مپ ها میشود،کمتر ترسناک بودن آن است که به بازیکن اجازه ماجراجویی و گشتن میدهد.

کد مپ: 9312-2909-8471

درکل به پایان این مطلب رسیدیم. امیدواریم از این مپ های ترسناک لذت برده باشید!

به طور کلی شرکت اپیک گیمز با عرضه بخش کریتیو در بازی فورتنایت،خلاقیت های جدید بازیکنان را شکوفا کرده. از مپ های ترسناک و دثران گرفته تا نقشه های تمرین بیلد و ادیت. علاوه بر این،بزودی نسخه دوم و بزرگتر کریتیو که قابلیت های بیشتری دارد به فورتنایت خواهد آمد.

نظر شما چیست؟ در بخش کامنت ها بگویید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب