در آپدیت جدید فورتنایت چه تغییراتی رخ داده است؟fortnite update news 300x169 - در آپدیت جدید فورتنایت چه تغییراتی رخ داده است؟

امروز شرکت اپیک گیمز برای بازی فورتنایت یک آپدیت جدید منتشر کرد.

بر اساس بررسی لیکر ها،در این آپدیت شاهد اضافه شدن اسکین یا آیتم خاصی نبودیم و تنها تغییراتی رخ داده است که باعث بهبود تجربه کاربری میشود.

این آپدیت برای کامپیوتر 600 مگابایت و برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس حدودا 2 گیگ حجم دارد. همچنین تایید شده است که این بروزرسانی آخرین Update سیزن 3 فورتنایت خواهد بود.

تغییر سیستم خرید در آیتم شاپ

item shop fortnite news 300x169 - در آپدیت جدید فورتنایت چه تغییراتی رخ داده است؟

کاربران زیادی در آیتم شاپ بازی،به صورت اتفاقی و ناخواسته با کلیک بر روی آیتم ها،آن هارا خریدای میکردند. اپیک گیمز در آپدیت جدید به این موضوع پرداخته و نحوه خرید را تغییر داده است.

بر این اساس دیگر برای خرید بازی ها باید دکمه مورد نظر را چند ثانیه نگه دارید. این روش کمک میکند تا کاربر به صورت ناخواسته چیزی را نخرد.

علاوه بر این،اپیک گیمز قابلیت پس دادن (ریفاند) آیتم های خریداری شده تا 24 ساعت بعد از خرید را اضافه کرده است. البته این موضوع یک شرط دارد و شرط آن نیز این است که از آن آیتم استفاده نکرده باشید.

تنظیمات والدین حالا در فورتنایت!

در آپدیت جدید شاهد اضافه شدن تنظیمات والدین نیز بودیم. در این بخش پدر و مادر ها قادر به ایجاد محدودیت هستند. برای مثال میتوانند تنظیم کنند که فرزندشان به بخش ویس چت دسترسی نداشته باشد یا نتواند به دیگران درخواست دوستی ارسال کند.

بخش تنظیمات والدین دارای رمز است و رمز آن را پدر و مادر ها تنظیم میکنند.

چند بهبود دیگر…

در بروزرسانی جدید فورتنایت شاهد تغییرات ریزی نیز بودیم. مثلا بخشی برای شخصی سازی بهتر ویس چت به بازی اضافه شده است. در کنار آن نیز اپیک گیمز ادعا کرده که در آپدیت جدید فورتنایت چند باگ بازی را رفع کرده.

نظر شما چیست؟

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب