توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

بهترین انیمه‌های ترسناک خونین که بیشتر درباره خون و خونریزی است


5 دقیقه پيش

بهترین انیمه‌های ترسناک خونین که بیشتر درباره خون و خونریزی است

بهترین انیمه‌های ترسناک خونین که بیشتر درباره خون و خونریزی است
لیست انیمه
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

انیمه‌های ترسناک بیشتر به فکر ترساندن بیننده هستند. بعضی از این انیمه ها با عناصر ترسناک وحشت ایجاد می‌کنند و بعضی هم با صحنه‌های خون و خونریزی. این موضوع اصلاً بد نیست و می‌تواند به خلق انیمه‌های زیبا منجر شود. در این مقاله بهترین انیمه‌های ترسناک خونین را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

10. جوجوتسو کایسن – Jujutsu Kaisen – 2020

یک انیمه شونین درباره جنگیرها و اهریمن‌ها. یوجی و جادوگران دیگر در میدان جنگ از طلسم‌های مختلف استفاده می‌کنند. این طلسم‌ها آنقدر قوی بودند که می‌توانستند بهترین جادوگرها را شکست دهند. این انیمه با وجود خشونت زیاد و هیولاهای خود بیشتر یک انیمه اکشن است تا ترسناک. انیمه با کمک کلیشه‌های ترسناک و خشن مبارزه را به تصویر می‌کشد. حتی بعضی از شخصیت‌ها قدرت خونین دارند.

همچنین بخوانید: نامردترین شخصیت‌های انیمه که به بهترین دوستشان خیانت کردند

9. هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate – 2006-2012

از آنجاییکه این انیمه سیکوئل غیررسمی رمان کلاسیک “دراکولا” است، باید یک داستان ترسناک گوتیک باشد. به جای آن یک سریال خشن است که دراکولا را در دهه 90 نشان می‌دهد و آن زمان دراکولا با ارتش خون آشام های نازی مبارزه می‌کرد. مبارزه سازمان هلسینگ در مقابل میلنیوم پر از مرگ‌های ترسناک است که به زبان یک فیلم اکشن نمایش داده شده است. آلوکارد، سراس و متحدین آن‌ها خون آشام های نازی را طوری می‌کشد که کلی صحنه خونین به وجود می‌آید.

8. دبیرستان مردگان – Highschool Of The Dead – 2010

یک آخرالزمان زامبی که باید ترسناک می‌شد. اما این انیمه برخلاف فیلم‌ها و انیمه‌های زامبی که از آنها الهام گرفت، مبارزه‌های زامبی و صحنه‌های خونین را انتخاب کرد. در این بین ماجراجویی تاکاشی و همراهانش در ژاپن و فرار آنها از حمله زامبی‌ها هیچ صحنه ترسناکی به انیمه اضافه نمی‌کند. به همین دلیل این انیمه یکی از بهترین انیمه‌های ترسناک خونین است که صحنه‌های خونریزی و خون آشامی‌اش از صحنه‌های ترسناک بیشتر است.

7. دیگری – Another – 2012

یک کلاس طلسم شده و دانش آموزان آن یکی یکی می‌میرند. این مرگ‌ها یا خنده دار بودند یا خسته کننده و تکراری، بنابراین به جای ترسناک بودن سرگرم کننده شد. این انیمه با الهام از “مقصد نهایی” (Final Destination) ساخته شد و به همین دلیل شهرت پیدا کرد. نه تنها این مرگ‌ها ترسناک نبودند، بلکه با هر بار مردن یک دانش آموز کلی خون به اطراف می‌پاشید و این انیمه را به ژانر کمدی سیاه نزدیک می‌کرد.

6. گانتز – Gantz – 2004

از آنجاییکه زمان ساخت این انیمه مانگای اصلی هنوز تمام نشده بود، بنابراین انیمه مجبور بود داستان دیگری را نشان بدهد. بنابراین چالش‌های پیش روی کی کورونو بیشتر خشونت آمیز بودند تا ترسناک. بنابراین “گانتز” هم به یک انیمه دیگر درباره بازی مرگ تبدیل شد. حتی در مقایسه با استانداردهای سال‌های 2000 صحنه‌های ترسناک و خونین انیمه چندان جالب و ترسناک نبودند. به طور کلی انیمه “گانتز” نتوانست صحنه‌های ترسناک و هیولاهای مانگا را خلق کند و به یک داستان اکشن پوچ تبدیل شد نه ترسناک.

همچنین بخوانید: شادترین شخصیت‌های انیمه که در حقیقت زندگی سختی دارند

5. بلاد-سی – Blood-C – 2011

انیمه “بلاد-سی” مشکلات زیادی داشت که مهم‌ترین آن ترسناک نبودن بود. در این انیمه ریبوت سایا با هیولاهای باستانی مبارزه می‌کند، بنابراین باید شاهد صحنه‌های ترسناک و خونین باشیم. متاسفانه داستان انیمه طوری پیش رفت که اصلاً ترسناک نبود و مبارزه‌هایش هم تعریفی نداشتند. بدتر این که بیشتر عناصر کشت و کشتار طنز هم بودند. مرگ‌های پرشکنجه دوقلوهای موتو و هیولایی به نام بانی این انیمه را ضعیف کردند.

4. گوبلین کش – Goblin Slayer – 2018

یک فانتزی تاریک و ترسناک که بسیار بحث برانگیز بود. این انیمه صحنه‌های قتل و غارت زیادی داشت تا اینکه گوبلین کش آمد و همه چیز را متوقف کرد. تا اینکه کم کم وحشت و خشونت واجب شد. یکی از نقدهایی که به این انیمه وارد می‌شود این است که نتوانست تنش را تا پایان حفظ کند و نسبت به قسمت اول هم تاریک‌تر شد و هم قابل پیشبینی‌تر. بنابراین صحنه‌های مرگ بیشتر خونین بودند تا ترسناک.

3. ترانه پریان – Elfen Lied – 2004

یکی از بهترین انیمه‌های ترسناک خونین که بیشتر خشن است تا ترسناک. در شروع انیمه لوسی با قدرت‌های روانی خود بیشتر کارکنان آزمایشگاه را می‌کشد و از اینجا بعد داستان بدتر می‌شود. مشکل اینجاست که خشونت انیمه به جای ترسناک بودن به درد نخور است. لوسی و بقیه یا مبتلا شده بودند یا با مرگ‌ها و شکنجه‌های بی رحمانه روبرو شدند. بنابراین انیمه به جای نمایش داستان ترسناکی از انسان زدایی بر خشونت تمرکز کرد.

2. ژنوسایبر – Genocyber – 1994

انیمه‌های ساخته شده از اواخر دهه 80 تا اوایل دهه 90 خشونت زیادی داشتند و این انیمه ترسناک علمی تخیلی هم یکی از معروف‌ترین آنهاست. ژنوسایبر یک سایبرگ هیولامانند است که در الین زندگی می‌کند و هروقت آن را نشان دهد کلی از آدم‌ها یا حتی همه کشورها در معرض خطر قرار دارند. این انیمه با وجود عناصر ترسناک و سایبرپانک نتوانست مرز کمرنگ بین انسان و ماشین را بررسی کند. به جای آن انیمه سراسر کشتار و خونریزی است.

همچنین بخوانید: انیمه‌های مشابه سریال بازی مرکب (Squid Game) برای طرفداران این سریال

1. جک خشن – Violence Jack – 1986-1990

“جک خشن” (سیکوئل “Devilman Crybaby”) بحث برانگیزترین انیمه تولید شده است. جک خشن در ژاپن پساآخرالزمانی با بازمانده‌ها، اربابان جنگ و مهاجمین روبرو می‌شود، که بیشترشان به دست جک یا یک نفر دیگر کشته می‌شوند. با این که این انیمه خونین بود، اما اصلاً یک انیمه ترسناک محسوب نمی‌شود. بنابراین این فیلم را می‌توان با فیلم‌های درجه دوی دهه هفتاد مقایسه کرد که فقط کشت و کشتار و قتل را نشان می‌دادند. از آنجاییکه جک و بقیه فقط به قتل فکر می‌کردند بنابراین لابلای صحنه‌های خشن هیچ وحشتی باقی نماند.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه که طرفداران دنیای انیمه باید آنها را بشناسند

انیمه‌های مشابه سریال “بازی مرکب” (Squid Game) برای طرفداران این سریال

بهترین والدین انیمه که بچه‌های بد و ناخلفی داشتند و باید انیمه آن‌ها را تماشا کنید

شادترین شخصیت‌های انیمه که در حقیقت زندگی سختی دارند

نامردترین شخصیت‌های انیمه که به بهترین دوستشان خیانت کردند

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب