توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جزئیاتی جدید از بازگشایی مدارس از آبان ماه


. . . . . . . . . . . . .

جزئیاتی جدید از بازگشایی مدارس از آبان ماهبه گزارش تیزلند، علیرضا کمرئی با اعلام جزئیات بازگشایی مدارس از آبان‌ماه اظهار کرد: الگوی بازگشایی مدارس شرایط فعالیت آموزشی را در مدارس مشخص می‌کند. طبق الگوی بازگشایی مدارس روستایی و عشایری در نیمه اول و دوم مهرماه بازگشایی می‌شوند.

وی افزود: در همین نیمه ماه، مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش برای دروس مهارتی بازگشایی شدند همچنین دانش‌آموزان ابتدایی نیز در نیمه اول مهرماه در مدارس برای آشنایی با معلمان خود حضور پیدا کردند.

کمرئی بیان کرد: در نیمه دوم مهرماه مدارس روستایی و عشایری که کلاس‌های کمتر از 30 نفر جمعیت دارند، بازگشایی می‌شوند و مهرماه کاملا اینگونه مدارس به سمت بازگشایی خواهند رفت.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس اضافه کرد در نیمه اول آبان ماه براساس الگوی بازگشایی مدارس و سرعت واکسیناسیون جامعه، مدارس کم جمعیت شهری با کمتر از 60 نفر جمعیت بازگشایی خواهند شد.

وی خبر داد در نیمه دوم آبان ماه نیز تمام مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند و مدارس براساس الگوی بازگشایی گروه بندی خواهند شد و با توجه به مجوز هر منطقه فعالیت آموزشی خود را آغاز می‌کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب