توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

مردی به دلیل فروش مجدد چندین پلی استیشن 5 و سوییچ دستگیر شد


یک مرد 50 ساله به دلیل فروش مجدد تعداد زیادی پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ که قرار بود به مشتریان تحویل داده شوند، دستگیر شد.

بدون شک خرید کنسول‌هایی مانند ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5 و سوییچ اولد حتی در دوران بلک فرایدی بسیار سخت است. عوامل بسیار زیادی مانند کمبود تراشه باعث شده تا خرید کنسول‌های جدید بسیار و همین موضوع از طرفی باعث افزایش قیمت بسیار زیاد کنسول‌ها شده است. در همین حال یک مرد در توکیو، به اتهام فروش مجدد نزدیک به 200 کنسول و بازی دستگیر شده است.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: آینده پلی استیشن 5 و برنامه سونی برای جنگ با ایکس باکس گیم پسسونی هم بالاخره کوتاه میاد

مظنون این پرونده به اتهامات خود اعتراف کرده و گفته می‌شود ارزش کل تعداد کنسول‌هایی که این مرد 50 ساله در اختیار داشته حدود 5.8 میلیون ین یا 51000 دلار بوده است. همچنین او با فروش مجدد این کنسول‌ها که هم اکنون خرید آن‌ها بسیار سخت است، بیش از 3 میلیون ین یا 26000 دلار درآمد داشته است.

بر اساس گزارش‌ها، او چندین کنسول پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین چند مورد بازی نامشخص در اختیار داشته است. ظاهرا یکی از آشنایان خود که در شرکت حمل و نقل کالا کار می‌کرده، پس از اعتماد کردن، کنسول‌ها را برای تحویل به مشتریان به او سپرده است. با این حال، مرد 50 ساله کنسول‌ها را در منطقه آکیهابارا ژاپن فروخته است.

البته در گزارش به صورت دقیق رابطه بین مظنون و کارمند آن شرکت که مسئول تحویل کالا بوده، مشخص نشده است.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: چرا باید نینتندو سوییچ بخریم؟با کنسول دوست داشتنی نینتندو بیشتر آشنا شوید!

با این وجود مظنون در دفاعیه یا بیانیه خود گفته است: «به دلیل مشکلات مالی دست به انجام چنین کار زدم و تقریبا تمام پول را روی مسابقات اسب‌دوانی شرط‌بندی کردم.» هنوز درباره بازیابی پول یا کنسول‌ها نکته خاصی عنوان نشده است اما انجام این کار چندان ساده نخواهد بود.

هم اکنون خرید کنسول پلی استیشن 5 برای تمام بازیکنان سراسر جهان به دلیل مشکلات مربوط به کمبود تراشه، کار بسیار سختی است. از طرفی گفته می‌شود معضل بزرگ مربوط به کمبود قطعات تا سال 2023 ادامه پیدا خواهد کرد، بنابراین خرید کنسول‌های نسل بعدی در سال‌های آینده همچنان یک مشکل بزرگ در سراسر جهان خواهد بود.

ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: پلی استیشن 4 ارزون میشه؟ الان بخریم؟وقت یه انتخاب درسته!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب