رفتار زشت و زننده رونالدو با طرفدار خانمی که ازش درخواست عکس کرد + کلیپکریستیانو رونالدو بازیکن تیم منچستر یونایتد در جریان مسابقه این تیم و با تیم شریف تیراسپول مولداوی در جریان مسابقات لیگ اروپای ۲۰۲۲ و در بین دو نیمه بازی زمانی که دختر خانمی ازش درخواست عکس سلفی یادگاری و دو نفره کرد باهاش برخورد و رفتار زشت و شرم آوری داشت و با دست اون رو از خودش دور کرد.

برخورد بد رونالدو با طرفدارش در مولداویبرخورد بد رونالدو با طرفدارش در مولداوی

برخورد بد رونالدو با طرفدارش در مولداوی

برخورد زشت رونالدو با طرفدارش در بازی منچستر و شریف

برخورد بد رونالدو با این طرفدار خانم از چشم دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران ورزشی دور نماند و به سرعت در فضای مجازی، صفحات اجتماعی و سایت های مختلف اینترنتی پخش شد. البته تعدادی از افراد در حمایت در رونالدو بر آمدند و اعلام کردند که این حرکت رونالدو زشت و غیر معمول نبوده و بسیاری بازیکنان در اواسط مسابقه حاضر به ارتباط برقرار کردن با هواداران و طرفدارهای خود نمی شوند.

رد درخواست دختر هوادار رونالدو برای عکسرد درخواست دختر هوادار رونالدو برای عکس

رد درخواست دختر هوادار رونالدو برای عکس

عکس های برخورد بد رونالدو با طرفدارش

جریان از این قرار بود که زمانی که داور مسابقه منچستر و شریف تیراسپول سوت پایان نیمه اول بازی رو به صدا در می آورد و بازیکنان به سمت ورودی تونل رختکن در حال حرکت هستند خانمی که گویا جزو کادر پزشکی مستقر در استادیوم و ورزشگاه بوده اند و از طرفداران کریستین رونالدو می باشد از این فرصت استفاده کرده و به سمت این بازیکن می رود تا از او در خواست عکس یادگاری و سلفی نماید اما با مخالفت شدید رونالدو مواجه می شود.

رفتار ناپسند رونالدو با دختر طرفدارشرفتار ناپسند رونالدو با دختر طرفدارش

رفتار ناپسند رونالدو با دختر طرفدارش

در این صحنه زمانی که این دختر خانم به سمتش میاد او رو با دستش پس میزنه و حاضر به گرفتن عکس باهاش نمیشه! و با سرعت به سمت تونل منتهی به رختکن استادیوم میره. البته این حرکت میتونه ناشی از فشار زیادی که بر روی رونالدو بواسطه افتی که کرده و عدم بازی کردن و فیکس بودنش در مسایقات هم باشه.

تعجب خانم طرفدار رونالدو از برخورد عجیب کریس باهاشتعجب خانم طرفدار رونالدو از برخورد عجیب کریس باهاش

تعجب خانم طرفدار رونالدو از برخورد عجیب کریس باهاش

در ادامه هم میتونید کلیپ کامل این رفتار عجیب و زشت رونالدو با طرفدارش در بین مسابقه منچستریونایتد و شریف تیراسپول رو مشاهده کنید.

ممنون میشیم نظر شما دوستان عزیز و بازدیدکننده های سایت و مجله اینترنتی دونقطه رو هم در مورد این موضوع از طریق قسمت نظرات پایین همین صفحه جویا بشیم و بدونیم.

به این مطلب امتیاز دهید

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب