توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

شایعات مربوط به ساخت Half-Life 3 یک بار دیگر شنیده میشود


یک بار دیگر شایعه شده است که بازی Half-Life 3 توسط ولو در دست ساخت قرار دارد.

در طول سال‌های گذشته چندین بار این شایعه بر اساس منابع مختلف گزارش شده است و طرفداران این سری بسیار امیدوار هستند که روزی Half-Life 3 ساخته شود. در حالی که تا به امروز هیچ خبر رسمی درباره ساخت سومین قسمت از سری بازی‌های Half-Life منتشر نشده است، اکنون یکی از افشاگران داخلی ولو عنوان کرده که این پروژه تا حدی در حال ساخت است.

مطلب پیشنهادی:چگونه در استیم پوشه بازی‌ها را به درایو دیگری منتقل کنیم؟یک ویژگی جالب استیم که شاید از آن بی‌‌خبر باشید

تایلر مک‌ویکر که یکی از افشاگران اخبار داخلی شرکت ولو محسوب می‌شود، در ویدیوی اخیر خود عنوان کرد که این شرکت هم اکنون در حال توسعه بازی Half-Life 3 است. مک‌ویکر در ویدیو خود گفت: «هم اکنون و در زمان ضبط این ویدیو گروه بسیار کوچکی در حال کار روی Half-Life 3 هستند.»

مک ویکر در ادامه به عنوان توضیح بیشتر در مورد این پروژه عنوان می‌کرد که هم اکنون ظاهرا تیم کوچکی در حال کار روی Half-Life 3 هستند و ولو بیشتر روی پروژه‌های دیگری مانند کنسول دستی استیم دک متمرکز شده است. با این وجود می‌توان گفت که اساسا هیچ یک از اعضای اصلی تیم توسعه روی سومین بازی این سری کار نمی‌کنند.

شرکت ولو به کارکنان خود این آزادی را می‌دهد تا روی هر چیزی که به عقیده آن‌ها مفید است کار کنند و این موضوع چندین بار در گزارش‌های مختلفی درباره این شرکت، به صراحت عنوان شده بود. به همین ترتیب، گفته شده که توسعه Half-Life 3 در طول سال‌های گذشته چندین بار آغاز شده است و سپس کارکنان این شرکت به دلایل مختلفی از ادامه دادن آن صرف‌نظر کرده‌اند. به همین منظور به نظر می‌رسد کار توسعه این بازی به صورت مرحله‌ای در حال انجام است و بخشی از آن با هر گزارش توسعه پیدا می‌کند.

هنوز مشخص نیست که تلاش جدید این شرکت برای توسعه بازی Half-Life 3 چه زمانی به پایان خواهد رسید اما به نظر می‌رسد ولو انجام این کار در آینده را مدنظر دارد. شما فکر می‌کنید بازی Half-Life 3 ساخته خواهد شد یا ولو قصد ادامه دادن بازی محبوب خود را ندارد؟

ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب