توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
تعبیر خواب فلاسک

تعبیر خواب فلاسک


تعبیر خواب فلاسکتعبیر خواب فلاسک

تعبیر خواب فلاسک

برای مطلع شدن از تعبیر خواب فلاسک این مطلب را دنبال کنید.

فلاسک در خواب، بدین معناست که سعی می کنید. احساس خاصی را در خود دوباره زنده کنید. احساسی که قبلا در زندگی شما بوده. و هم اکنون وجود ندارد.

معنی منفی این خواب این است. که شما به دلیل توجه بیش از حد به چیزی در زندگی، بسیاری از موقعیت های خوب خود را از دست داده اید. و این خواب خبر میدهد. که وقت آن رسیده است. آن چیز را رها کنید. مانند؛ دوستی با کسی.

اگر تعداد زیادی از فلاسک ها در خواب، در کنار هم ببینید، متاسفانه نشان دهنده درگیری های خانوادگی با خویشاوندان و بستگان است.

تعبیر خواب فلاسک خالی:

دیدن فلاسک خالی در خواب، به نیازها و موانعی که در مسیر موفقیت و پیشرفت شما قرار دارد، اشاره می کند.

تعبیر خواب را در تعبیرک بخوانید.

فلاسک قهوه در خواب، اشاره به روزهای کسل کننده و خسته کننده، در زندگی شخصی دارد. تعبیر خواب فلاسک که از آن مایعات داغی را به داخل فنجان خالی می کنید، نشان دهنده مشکلات جدی برای خانواده شما است. که وضعیتی دشوار و ناامید کننده را برای شما رقم می زند.

اگر در خواب دیدید که در فلاسک را می بندید در حالی که فلاسک را پر کرده اید. معنی خواب این است. که از این به بعد به دلیل تلاش و پشتکاری که داشته اید. و در زندگی به آسایش و آرامش و خوشی و شادی می رسید .

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب