توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

ناپدری پسر دنیا جهانبخت کیست؟ + عکس های جدید


ناپدری پسر دنیا جهانبخت کیست؟ + عکس های جدید

با به دنیا آمدن پسر دنیا جهانبخت او دوباره سوژه فضای مجازی شد واین بار دنیا جهانبخت درباره ازدواج وارتباط با مردان به سوال مخاطبانش پاسخ داد.

دنیا جهانبخت این چهره جنجالی اینستاگرام با ازدواج و جدایی از مهراد جم و زایمان لاکچری در گران‌ترین بیمارستان پورتلند لندن  که جزو بیمارستان‌های سلطنتی است و مردم عادی نمی توانند به آنجا بروند و تولد پسرش که ادعا می‌کند فرزند مهراد جم است به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی در ماه های اخیر تبدیل شده است.

این بار او در پاسخ کاربران اعلام کرد با هیچ مرد دیگری ارتباط نخواهد داشت و می خواهد وقت خود را صرف بزرگ کردن پسرش کند!

اوگفت این بار قصد دارد زندگی اش را تغییر دهد. و دیگر نمی خواهد هیچ مردی را مثل مهرادجم و ساسی وارد زندگی اش کند و از این به بعد به تنهایی به زندگی اش ادامه می دهد.

این مطلب هم برایتان مفید است . درآمد ۳۰۰ میلیون در روز دنیا جهانبخت با تن نمایی

ناپدری پسر دنیا جهانبخت کیست؟

 او در پاسخ طرفدارانش درباره تنها بودن و اهدافش در یک استوری گفت:

واقعا دیگه میخوام ادامه راه رو فقط با پسرم برم ،وقت و سرمایه و همه چیمو دیگه فقط میزارم واسه آرتامم.

فصل جدیدی از زندگی رو شروع کردم الان دیگه من تنها نیستم آرتام اومده و الویت اونه،

واسه آرامش و بزرگ کردن پسرم و پیشرفتش طبیعتا باید یه سری چیزا تغییر کنه و من نمی تونم دیگه اون آدم سابق باشم . الان یه مسولیت مهم رو دوش منه و من موظفم که یه ستاره به ستاره های این دنیا اضافه کنم.

دنیا جهانبخت عکس های پسرش را هم منتشر کرد. کا از نظر برخی از کاربران پسرش  را شبیه به مهراد جم دانستند.

این مطلب را از دست ندهید. آیا بازگشت مهراد جم از ترکیه و دستگیری او حقیقت دارد؟ + عکس و جزییات

دلیل معروفیت دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت که به‌خاطر ویدئوی خودکشی‌اش با روسری به خاطر ساسی مانکن بر سر زبان‌ها افتاد.

او حالا  ۱۳ میلیون دنبال‌کننده دارد و رقیب سلبریتی‌های ایرانی شده است .و هر بار با جنجال تازه و دست گذاشتن روی یکی از سلبریتی ها و درست کردن حاشیه معروف و معروف ‌تر می‌شود.

او در سال ۱۳۹۹ با مهراد جم وارد رابطه شد. مهراد جم که خواننده پاپ ایرانی است آنها بعد از مدتی دوستی ازدواج کردند و سپس اعلام کردند که فرزندی در راه است.

اما کمی قبل از زایمان او مهراد جم به ایران برگشت و دنیا جهانبخت ۳۴ هزار پوند یعنی خرج زایمانش کرد و پسرشان را به دنیا آورده است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب