توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

آشنایی با هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی


. . . . . . . . . . . . .

هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1374 با هدف پرورش و شکوفایی استعدادهای فنی و مهارتی دانش‌آموزان متدین و علاقه مند توسط استاد خوشنویسان تاسیس شد. خواجه نصیر یکی از مدارس برتر شهر تهران در منطقه ۵ (محدوده بلوار فردوس) است..

این هنرستان تا کنون در دو رشته کامپیوتر و الکترونیک فعالیت داشته است که با سابقه‌ای 26 ساله موفق شده است تا از جهت میزان قبولی در دانشکده‌های دولتی سال‌های متمادی به عنوان هنرستان برتر کشوری مطرح باشد.(قبولی بیش از 80 درصد دانش آموزان در دانشگاه‌های دولتی شمسی پور و انقلاب اسلامی)

شعارها و اهداف این مدرسه در تربیت علمی و اخلاقی دانش‌آموزان عبارتند از:

 تربیت جامع و متوازن، با تاکید بر تزکیه قلب، پرورش ذهن و پرورش تن  آموزش ترکیبی(آنلاین و آفلاین)، در شرایط کرونا  فعالیتهای تکمیلی با تاکید بر فعالیت‌های قرآنی  آموزش‌های پروژه‌محور و گروهی  آموزش هندسه و ریاضی ورزی  برگزاری اردوهای جهادی و خدمت رسانی در مناطق محروم

این مدرسه جزو اولین مدارسی بود که به دلیل برخورداری از امکانات و زیرساخت‌های مناسب، آموزش آنلاین را بلافاصله بعد از شروع تعطیلی مدارس در اسفند ۹۸، آغاز کرد، و برای افزایش هر چه بیشتر کیفیت تدریس دبیران در شرایط غیرحضوری، کارگاه‌های آموزشی ویژه‌ای را برگزار نمود.

فعالیت‌های علمی دانش‌آموزان مطابق با نظام ابتکاری خودارزیابی، با شعار «مدرسه برای یادگیری، یادگیری برای خدمت»، از طریق سامانه آموزش الکترونیکی رصد می‌شود. هم‌چنین مسئولین پایه‌ها از طریق تماس تلفنی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با دانش‌آموزان و خانواده‌ها در ارتباط مستمر هستند.

برنامه‌های ویژه مدرسه برای والدین دانش‌آموزان، در قالب طرح لقمان، از ابتکارات و افتخارات این مدرسه است.

راه‌های ارتباطی  با هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی منطقه 5 تهران: 

وب‌سایت : honar.nasirschools.ir

نشانی: بلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)، خیابان سازمان برنامه جنوبی، کوچه شهیدان رضایی

تلفن تماس: ۴۴۱۴۰۰۰9

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب