تایلین بلوندو، دختر پاتریک بلوندو بازیکن فوتبال فرانسوی است که در سال ۲۰۰۷ در سن ۶ سالگی با لقب «زیباترین دختر جهان»، به شهرت رسید. این افتخاری است که او دو بار به آن دست یافته است. ۱۱ سال بعد تایلین یک بار دیگر این عنوان را به دست آورد و در صدر فهرست جوایز سالانه TC Candler در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت. در آن زمان تایلین خوشحال بود و در اینستاگرام خود از برگزارکنندگان این رقابت برای دریافت جایزه تشکر کرد و اعتراف کرد که نمی‌تواند این موفقیت را باور کند. تایلین بلوندو در سن ۴ سالگی مدلینگ را آغاز کرد و با ژان پل گوتیه طراح فرانسوی معروف و بعداً برای طراحان مشهوری مانند دولچه و گابانا، بابلوس و لورآل همکاری کرده است.

او در سال ۲۰۱۸، او برند لباس خود به نام Heaven May را تاسیس کرد. اواخر سال ۲۰۲۱، تایلین فاش کرد که طی سال گذشته چندین عمل جراحی به دلیل عوارض ناشی از کیست تخمدان داشته است. این اینفلوئنسر پستی را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که مشکلات سلامتی خود را شرح داده و عکس هایی را در تخت بیمارستان منتشر کرد. او توضیح داد که به خاطر کیست تخمدان تحت عمل جراحی قرار گرفته است. او گفت: «من به دیدن یک دکتر شگفت انگیز رفتم (اولیور کادوچ) که به سرعت متوجه شد من یک کیست ۵.۶ سانتی متری تخمدان دارم، بنابراین او مرا فرستاد تا یک IRM انجام دهم و یک ساعت بعد دکتر با من تماس گرفت و از من خواست که برای انجام یک عمل اورژانسی مستقیماً به بیمارستان بروم.» «امروز بالاخره حالم بهتر شد، بالاخره احساس آزادی کردم، واقعا فکر می‌کردم دیوانه بودم که برای مدت طولانی از درد شکمم شکایت کردم.

خوشحالم که هرگز تسلیم نشدم.» «از این تجربه آموخته‌ام که وقتی بدن شما درد می‌کند، بی توجه نباشید و از آن مراقبت کنید، باید به پزشکان مختلف مراجعه کنید تا زمانی که مشکل را پیدا کنند و آن را درمان کنند. هر دردی حتی کوچک می تواند چیز مهمی را پنهان کند.» تایلین بلوندو در ادامه از دکترش که به معنای واقعی کلمه جان او را نجات داده و همچنین از مادرش که از جنوب فرانسه برای همراهی با او سفر کرد تشکر کرد. او پست خود را با ادای احترام به نامزدش بن آتال که از ۱ سال پیش برای مشکلاتش به او کمک کرده است پایان داد. حالا او در ۲۰ سالگی با ظاهری سلامت به عنوان یک مدل فعالیت می کند و همچنان ظاهرش همه را شگفت زده می کند.