توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

سریال “در کوچک بعدی” (The Shrink Next Door) و بهترین سریال‌های مشابه


25 ثانیه پيش

سریال “در کوچک بعدی” (The Shrink Next Door) و بهترین سریال‌های مشابه

سریال “در کوچک بعدی” (The Shrink Next Door) و بهترین سریال‌های مشابه
لیست سریال
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

سریال “در کوچک بعدی” درباره یک روانپزشک است که به روابط یکی از بیمارانش وارد می‌شود و تا نزدیک به سه دهه در این ماجرا دست دارد. وقتی مارتی پیش روانپزشک می‌رود خبر ندارد که قرار است زندگی‌اش از این رو به آن رو شود. با این وجود این اتفاقی است که برای او می‌افتد و سریال هم درباره رابطه بین این پزشک و بیمارش است. این سریال اقتباسی از یک پادکست به همین اسم ترکیبی از کمدی سیاه و پیچیده است. اگر از تماشای داستان این روانپزشک و بیمارش لذت بردید در اینجا سریال‌های مشابه سریال “در کوچک بعدی” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

6. تحت درمان – In Treatment – 2008-2010

یک سریال اقتباسی از یک سریال اسرائیلی درباره جلسات درمانی بین روان پزشک پل وستون و بیمارانش. البته خود پزشک هم با تراپیستش حرف می زند. با پیشبرد داستان به ذهن این روانپزشک وارد می‌شویم. روابط پزشک و بیمار و اغواشدگی از مضامین این سریال است.

همچنین بخوانید: 10 فیلم جنایی که می‌توانید بارها و بارها تماشا کنید

5. مورساید – The Moorside – 2017

یک سریال دو قسمتی بریتانیایی درباره ناپدید شدن یک دختر نه ساله و تحقیقات بعدی. جالب اینجاست که مادر دختر مظنون است. داستان آنقدر جذاب است که با هر بار دیدن آن میخکوب می‌شوید. داستان این سریال از ماجرای واقعی اقتباس شده است.

4. افشای حقیقت – Truth Be Told – 2019

یک سریال اقتباسی از رمانی نوشته “کتلین باربر” درباره یک روزنامه نگار که پادکست ضبط می‌کند. ریتم داستان کند است و به داستانی چند لایه و پیچیده منجر می‌شود. گرچه مضامین این سریال از سریال “در کوچک بعدی” خشن‌تر است، اما رازآلودتر بوده و مضامین تاریک‌تری را نشان می‌دهد.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های نوآر جنایی مشابه حرکت ناگهانی ممنوع (No Sudden Move)

3. هاوس – House – 2004-2012

یک سریال کلاسیک درباره روابط پزشک و بیمار که شخصیت اصلی بیماری‌های اضطراری را درمان می‌کند. سریال ترکیبی از کمدی سیاه و مضامین چند لایه و همین موضوع آن را دیدنی می‌کند. اگر به دنبال تماشای یک سریال مرموز هستید این سریال برایتان مناسب است.

2. دکتر مرگ – Dr. Death – 2021

یک سریال اقتباسی از یک پادکست جنایی واقعی به همین اسم درباره پزشکی که بیمارانش را مجروح می‌کند. داستان این مینی سریال چند سال را پوشش می‌دهد تا شرایط شوکه کننده شخصیت‌ها را نشان دهد. این پزشک ما را به یک یاد پزشک سریال “در کوچک بعدی” می‌اندازد.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های جنایی-عاشقانه تاریخ سینما از Baby Driver تا True Romance

1. جان کثیف – Dirty John – 2018

یک سریال آنتولوژی جنایی که هر فصل آن به یک مجرم متفاوت می‌پردازد. داستان براساس پادکستی به همین نام ساخه شده و فصل اول آن درباره یک هوش بر است که یک زن مشکوک را به دام می‌اندازد. اگر از داستان‌های جنایی واقعی خوشتان می‌آید از تماشای این سریال لذت می‌برید.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

لیست فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آذرماه 1400 منتظر انتشارشان هستیم

بهترین سریال‌های تریلر با محوریت شخصیت زن مشابه سریال “نام من” (My Name)

بهترین سریال‌های اکشن علمی تخیلی مشابه “هجوم” (Invasion) که باید تماشا کنید

بهترین سریال‌های مشابه “آمریکای پوسیده” (American Rust) که باید تماشا کنید

بهترین سریال‌های ورزشی مشابه “سواگر” (Swagger) که باید تماشا کنید و لذت ببرید

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب