دریافت نمونه سوالات و آزمون آنلاین سامانه آزمون یار (ویژه مدارس و معلمین). . . . . . . . . . . . .

 دریافت نمونه سوالات و آزمون آنلاین سامانه آزمون یار (ویژه مدارس و معلمین)

 

 

دانلود نمونه سوالات درسی کوییز 24 با کد تخفیف

 

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌ها برای معلمان و مسئولین مدارس در نوبت‌های مختلف سال تحصیلی در تمامی مقاطع، دسترسی و سرعت در تهیه نمونه سوالات امتحانی، آزمون و تعیین تکالیف درسی برای دانش‌آموزان است. اگر بستری بتواند در کم‌ترین زمان ممکن به‌روزترین نمونه سوالات درسی و خدمات این‌چنینی را به معلم‌ها و مدارس بدهد، مسیر آموزش را برای همه افراد هموارتر کرده است. در پی حل این مسئله، رسانه دیجیتال تیزلند (سرزمین تیزهوش‌ها) با سامانه آنلاین آزمون یار توافق کرده تا بتواند به مدارس و آموزگاران سایت تیزلند کمک کند از خدمات سامانه آزمون یار با تخفیف ویژه و البته محدود استفاده کنند. توجه شود که کد معرف تیزلند تا پایان آبان 1401 اعتبار دارد.

 

 

سامانه آزمون‌یار کجاست و چه امکاناتی دارد؟

 

سامانه quiz24

 

سامانه آزمون‌یار با آدرس www.quiz24.ir به عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات آزمون آنلاین برای دانش‌آموزان، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس فعالیت می‌کند. از خدمات برتر quiz24 می‌توان به جامع‌ترین بانک سوالات تستی، تشریحی و درس‌نامه برای تمامی دروس، امکان برگزاری آزمون‌های تشریحی، تستی و ترکیبی و خدمات مرتبط با برگزاری کلاس آنلاین اشاره کرد. همچنین پنل تکلیف آنلاین با قابلیت‌های منحصربه‌فرد و امکان ارسال و دریافت فایل‌ در اختیار افرادی که در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند قرار می‌گیرد. دبیران و مدیران مدارس مشتاق می‌توانند با استفاده از  این سامانه از خدمات زیر بهره‌مند شوند:

 

 

 

 

 

خدمات سامانه آزمون آنلاین ویژه دبیران

 

دانلود نمونه سوالات ویژه دبیران

 

امکان ساخت آزمون آنلاین با استفاده از بانک سوالات پرینت آزمون چاپی با سربرگ و لوگوی اختصاصی شما برگزاری آزمون آنلاین در ساب دامنه اختصاصی امکان درآمدزایی از طریق برگزاری آزمون آنلاین امکان برگزاری کلاس آنلاین در هر ساعت از شبانه روز امکان برگزاری آزمون تشریحی امکان برگزاری تکلیف آنلاین امکان چاپ، برگزاری و تصحیح آزمون های حضوری امکان طراحی سایت امکان فروش جزوه و نمونه سوال و فیلم آموزشی در فروشگاه

 

خدمات سامانه آزمون آنلاین ویژه مدارس

 

طراحی آزمون آنلاین در مدارس

 

امکان ساخت آزمون آنلاین با استفاده از بانک سوالات امکان برگزاری آزمون آنلاین برای تمامی دانش آموزان مدرسه پرینت آزمون چاپی با سربرگ و لوگوی اختصاصی مدرسه برگزاری آزمون آنلاین در سایت مدرسه امکان برگزاری کلاس آنلاین در هر ساعت از شبانه روز امکان برگزاری آزمون تشریحی امکان برگزاری تکلیف آنلاین امکان چاپ، برگزاری و تصحیح آزمون های حضوری امکان طراحی سایت امکان فروش جزوه و نمونه سوال و فیلم آموزشی در فروشگاه

 

دریافت کد تخفیف کوییز 24

هر مدرسه و دبیری که با کد معرف «tizland» در سایت آزمون‌یار (quiz24) ثبت‌نام کند، یک هدیه 500 هزار تومانی دریافت می‌کند که شامل برگزاری آزمون آنلاین برای 500 نفر و 1000 نمونه سوال از بانک سوالات quiz24 است. فراموش نکنید که امکان استفاده از این کد معرف را تا پایان آبان 1401 اعتبار دارد.

 برای ثبت‌نام روی لینک زیر کلیک کنید و در قسمت کد معرف عبارت «tizland» را وارد فرمایید.

 دانلود نمونه سوالات درسی کوییز 24 با کد تخفیف

 

Pdf ثبت‌نام در سایت quiz24 با کد معرف تیزلند

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب