مدیرعامل ایران خودروی تبریز گفت:منابع انسانی اصلی‌ترین مولفه بهره وری تولید، افزایش کارایی و اشتغال مولد است.

حاجی زاد منصور مدیرعامل ایران خودروی تبریز در نشست کاری با کارکنان در محل سالن‌های تولید و مونتاژ این مجموعه صنعتی گفت: منابع انسانی اصلی‌ترین مولفه بهره وری تولید ، افزایش کارایی و اشتغال مولد است و رمز پیشرفت هر سازمان یا مجموعه صنعتی مرهون تلاش و کوشش آن‌ها در رشد اقتصادی و رونق مضاعف صنعت است.

حاجی زاد منصور در ارتباط با مسائل کارکنان گفت: بسیاری از مسائل مربوط به حوزه منابع انسانی حل و فصل شده و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا آخر سال پرداخت می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده تاکنون، کارکنان معوقات حقوق نداشته و مزایای قانونی مطابق با قانون کار و زودتر از موعد پرداخت شده است.

اخبار خودروسازان آمار تولید خودرو در ایران سهام خودروسازان سود سهام ایران خودرو اخبار ایران خودرو اخبار سایپا قیمت پراید 111 قیمت پژو 206

طبقه بندی مشاغل کارکنان از اول آبان ماه اجرا شده است

مدیر عامل ایران خودروی تبریز  گفت: با تلاش و همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و اخذ تاییدیه‌های لازم، طرح طبقه بندی کارکنان با احتساب ضریب ریالی مزدی و شغلی به طور کامل از اول آبان ماه امسال اجرا شده و ما به التفاوت اجرای این طرح از اول سال ۱۴۰۰ محاسبه و در عرض ۴ ماه باقیمانده سال به حساب کارکنان واریز خواهد شد.

حاجی زاد منصور تصریح کرد: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان ایران خودروی تبریز در سطح صنایع استان بی سابقه است.

پرداخت پاداش شش ماهه تولید به کارکنان

مدیرعامل ایران خودروی تبریز بیان کرد: در راستای افزایش بهره وری تولید پاداش شش ماهه تولید برای کارکنان در سطح گروه صنعتی ایران خودرو محاسبه و پرداخت شده است.

طرح همسان سازی تقریبی پاداش‌های غیرنقدی اجرا شده است

حاجی زاد منصور در ادامه سخنان خود بر طرح همسان سازی تقریبی پاداش‌های غیرنقدی کارکنان با گروه صنعتی ایران خودرو افزود: پیرو رایزنی صورت گرفته با گروه صنعتی ایران خودرو مقرر شده است تمامی پاداش‌های غیرنقدی کارکنان بصورت تقریباً یکسان پرداخت شود.

امنیت و راحتی معامله شما را تضمین می‌کنیم!

با کارنامه خودروی خود را بدون کمیسیون نقد کن

اگر قصد داری ماشینتو بفروشی،الان وقتشه…

فروش بی‌دردسر ماشینتو تجربه کن!

وی همچنین یادآور شد: با توجه به تعطیلی توافقی کلیه پنجشنبه‌های هفته در طول سال که ایران خودرو تبریز در مقایسه با سایر صنایع استان از این امر مستثنی است و درصورت کار تقریباً مبلغ شش میلیون ریال فقط بابت اضافه کاری پنجشنبه‌ها برای کارکنان محاسبه و پرداخت می‌شود.

منبع:خبرنگاران جوان