سردار اشتری : آشوب‌ها ‌سازماندهی شده بود/ نمی‌گذاریم احدی به ناموس مردم تعرض کندسردار اشتری : آشوب‌ها ‌سازماندهی شده بود/ نمی‌گذاریم احدی به ناموس مردم تعرض کندسردار اشتری : آشوب‌ها ‌سازماندهی شده بود/ نمی‌گذاریم احدی به ناموس مردم تعرض کند

فرمانده ‌انتظامی کل کشور با بیان اینکه مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند و راه حق را از باطل به خوبی تشخیص دادند، تاکید کرد: نمی‌گذاریم کسی قصد طمع و تعرض به جان، مال و ناموس مردم داشته باشند.

سردار حسین اشتری صبح پنجشنبه چهاردهم مهر در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد،گفت : انقلاب شکوهمند اسلامی طلیعه فصل ظهور است، این انقلاب که با هدایت و امامت حضرت امام (ره) و حضور مردم به پیروزی رسید آغاز نهضت حضرت مهدی (عج) به شمار می‌رود و امیدواریم در طول بیش از ۴۰ سالی که گذشت توانسته باشیم مسیری که مورد رضایت حضرت قرار دارد را طی کرده باشیم.

شهدای دفاع مقدس، شهدای دفاع از حرم و شهدای امنیت مردم از منتظران واقعی حضرت به شمار می‌روند و ان شالله که صبح پیروزی نزدیک است.

جوانان غیور ما زمینه ساز ظهور هستند

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به بیانیه گام دوم گفت: مقام معظم رهبری در این بیانیه فرمودند که جوانان غیور ما زمینه ساز ظهور هستند و امروز جوانان غیور ما به واسطه روحیه ولایی در مسیری قدم می‌گذارند که ان شالله مسیر حضرت حجت (عج) خواهد بود.

تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از فرمانده معظم کل قوا تبعیت از امام عصر (عج) به شمار می‌رود، کسانی که عشق امام عصر (عج) را در دل دارند بدانند اگر مسیری غیر از مسیر ولایت را انتخاب کنند به هدف نخواهند رسید و راهی برای رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) جز طی کردن تدابیر و منویات امام راحل و مقام معظم رهبری نداریم.

این مطلب برایتان مفید است.واکنش صریح رهبر انقلاب به حادثه مهسا امینی؛ دل ما هم سوخت | اغتشاش برنامه‌ ریزی شده بود؛ دعوا بر سر حجاب نیست

ایران اسلامی امروز بزرگترین پایگاه تشیع و مهدویت است

سردار اشتری در ادامه گفت: ایران اسلامی امروز بزرگترین پایگاه تشیع و مهدویت است، کسانی که مخالف کرده و این انقلاب اسلامی را تهدید می‌کنند بدانند که صاحب اصلی انقلاب حضرت مهدی (عج) هستند.

در روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، در روزهای آغازین دفاع مقدس که کمترین امکانات را در اختیار داشتیم و در همه توطئه‌ها و فتنه‌هایی که رخ داد از جمله اتفاقات اخیر کشور عنایت امام عصر (عج) را شاهد بودیم، گفت: فتنه اخیر با هوشیاری مردم و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و با حضور قدرتمندانه و هوشمندانه حافظان نظم و امنیت خنثی شد و رسانه‌های رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام کردند نتوانستند در این مقطع به اهداف خود برسند و ایران اسلامی توانست تجمعات را هدایت کرده و صف مردم را از اغتشاشگران جدا و توطئه را خنثی کرد.

علت این پیروزی‌ها و موفقیت‌ها ثمره عنایت خاص حضرت مهدی (عج) به این کشور است باید همواره به آینده امیدوار بوده و مشاهده کردیم که در سال‌های گذشته با وجود تهدیدها و تحریم‌ها پیشرفت‌های بسیار خوبی در کشور رقم خورده است و علت همه این پیشرفت‌ها ثمره اعتقاد به ظهور و تبعیت محض از نایب امام زمان (عج) است و باید این راه را بدون هیچ وقفه و شبهه‌ای ادامه دهیم.

آشوب‌ها قطعاً سازماندهی شده است

فرمانده فراجا گفت : دشمن به بهانه اتفاقی در فضای مجازی و فضای حقیقی آشوب به پا می‌کند که قطعاً سازماندهی شده است، آنها به دنبال این هستند که کشور امام زمان (عج) را از مسیر خود خارج کرده و جمهوری اسلامی و پیشرفت نداشته باشیم و ایران قوی و مستقل نباشد ولی به لطف و عنایت الهی و عنایات خاص حضرت مهدی (عج) هر روز مقتدرتر از گذشته خواهیم شد.

مردم در فتنه اخیر خوش درخشیدند و راه حق را از باطل به خوبی تشخیص دادند، خط قرمز ما امنیت مردم است و هر شخص و گروهی که بخواهد به حقوق و امنیت مردم تعدی کند حافظان نظم و امنیت در کنار مردم و در مقابل افرادی که می‌خواهند تعدی کنند می‌ایستند.

همکاران بنده در ایام اربعین افتخار خدمت به زائران امام حسین (ع) را داشتند و بعد از آن هم در شهرها به حفظ امنیت مردم پرداختند و به عشق حضرت در کنار مردم هستند . نمی‌گذاریم کسی قصد طمع و تعرض به جان، مال و ناموس مردم داشته باشند و قطعاً با اقتدار، تدیر و البته با خویشتن داری با گروه‌هایی که قصد برهم زدن نظم و امنیت را دارند قانونی برخورد خواهیم کرد.

در حفظ امنیت مردم همه نیروهای مسلح حضور داشته و حفاظت از ارزش‌های اسلامی را به منصه ظهور رساندند، امروز ما در کشور شاهد آرامش و امنیت هستیم و دشمنانی که به دنبال برهم زدن این امنیت بودند شکست خوردند.

بیانات حکیمانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری در دانشگاه فراجا برای مردم امیدوارکننده بود و ان شالله سایه پربرکت مقام معظم رهبری بر سر مردم عزیز میهن اسلامی مستدام باشد.

برگرفته از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب