گزارش‌های حفاظت و اطلاعات قوه‏‌ قضائیه باید مستند و غیرقابل خدشه باشدگزارش‌های حفاظت و اطلاعات قوه‏‌ قضائیه باید مستند و غیرقابل خدشه باشد

حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون اول قوه ‌قضاییه در بازدید از مرکز حفاظت و اطلاعات قوه‌ قضاییه و دیدار با رئیس، معاونان و مدیران ستادی این مرکز گفت: اتاق فکر دشمن به طور لحظه ‌ای در حال رصد کردن وضعیت کشور ماست و روزانه برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی تلاش و هزینه می‌کند و خیال می‌ کنند زمینه مناسبی برای تأثیرگذاری فراهم شده است و در جریان اغتشاشات به خوبی این امر مشهود است که به اذن خداوند متعال و در سایه رهبری موفق نخواهند شد.

وی افزود: تلاش و مجاهدت کارکنان و مدیران حفاظت و اطلاعات در ماجرای این اغتشاشات در برقراری نظم و امنیت و آرامش قابل ستایش است.

معاون اول قوه ‌قضاییه افزود: مقام معظم رهبری در حکم انتصابی رئیس قوه قضاییه و سخنرانی هفتم تیرماه سال جاری مطالبی گفت که وظیفه ماست که با برنامه ریزی مناسب آنها را اجرا کنیم. ما برنامه جدی برای اجرای کامل و دقیق سند تحول داریم و کارهای خوبی با همکاری معاونت راهبردی قوه ‌قضاییه در حال انجام است.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق تصریح کرد: ما یک قرارگاه عملیاتی برای اجرای فرامین و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم معظم رهبری ایجاد کرده ایم و هدف ما این است که فرامین رهبر انقلاب در رابطه با قوه ‌قضاییه به موقع و کامل اجرا شود.

وی گفت: از جمله خواسته های مقام معظم رهبری مبارزه با فساد در داخل و خارج قوه قضاییه، در هم شکستن ساختارهای فسادزا و مقابله با عوامل شایعه پراکن از جمله این مطالبات مقام معظم رهبری است و سهم حفاظت و اطلاعات قوه ‌قضاییه در این حوزه بسیار مهم و مشهود است.

معاون اول قوه ‌قضاییه گفت: گزارش‌های حفاظت و اطلاعات بایستی مستند و غیرقابل خدشه باشد.

وی افزود: امروز رویکرد حفاظت و اطلاعات به جای مچ‌گیری تبدیل به صیانت و پیشگیری و مقابله قاطع با فساد شده است که جای افتخار دارد.

حجت الاسلام مصدق افزود: اگر چه با نقطه مطلوب فاصله داریم اما امروز وضعیت قوه ‌قضاییه قابل قبول است و با توجه به این وضعیت، انتظار جامعه از قوه قضاییه نیز زیاد است و حفاظت و اطلاعات می‌تواند نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف قوه‌قضائیه داشته باشد و افتخار آفرینی کند.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق افزود: برخی از مدیران حفاظت و اطلاعات قوه ‌قضاییه را نزدیک می‌‌شناسم و به حال آنها غبطه می‌خورم و می‌دانم با چه اخلاص و مجاهدتی کار می‌کنند و مایه افتخار دستگاه قضایی هستند.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه ‌قضاییه در این نشست گفت: در دوران جدید ریاست قوه ‌قضاییه، زمینه خوبی برای اجرای اهداف تحولی، تعالی قوه‌ قضاییه و تحقق اهداف مدنظر رهبر معظم انقلاب فراهم شده است.

وی افزود: قوه‌ قضاییه در دوران کرونا لحظه‌‌ای تعطیل نشد و همواره به مردم خدمت رسانی می ‌کرد و بعد از نظام بهداشت و درمان، بیشترین آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا در میان کارکنان دستگاه قضایی بود که با فداکاری، خدمت رسانی کردند.

حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی گفت: مجموعه همکاران ما در بخش‌های مختلف با اخلاص تلاش می‌‌کنند با مردم و مراجعان برخورد کریمانه داشته باشند و با قدرت تمام تلاش می‌‌کنیم که یأس از دستگاه قضایی بر مردم حاکم نشود.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب