5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت

چکیده : یکی از مهمترین ملاحظاتی که باید در هنگام برنامه ریزی یک سفر خارجی در نظر بگیریم قیمت بلیط هواپیما است. در مقاله پیش رو 5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت را بررسی می کنیم.

 

یکی از مهمترین ملاحظاتی که باید در هنگام برنامه ریزی یک سفر خارجی در نظر بگیریم قیمت بلیط هواپیما است. از آن جایی که به طور معمول قیمت بلیط این دست از پروازها بالاتر از پروازهای داخلی است، جست و جو را برای پیدا کردن این بلیط های ارزان قیمت توجیه پذیر می کند.

 

از طرف دیگر بسیاری از افرادی که قصد مسافرت های خارجی دارند، گردشگرانی هستند که می توانند در زمان پرواز مدنظر خود انعطاف به خرج دهند. در مقاله پیش رو 5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت را بررسی می کنیم.

5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت

سفر در آف سیزن را انتخاب کنید

 

یکی از مهمترین راهکارها در کاهش هزینه خرید بلیط هواپیمای خارجی تهیه کردن این بلیط ها و به طور کلی سفر کردن در “آف سیزن” است. آف سیزن اصطلاحا به زمان هایی از سال و یا هفته گفته می شود که به طور معمول در آنها تعداد کمتری سفر اتفاق می افتاد و به همین خاطر قیمت در این زمان های از حالت معمول خود پایین تر است.

 

برای مثال قیمت بلیط در روزهای آخر هفته بیشتر از قیمت آن در روزهای میانه هفته است. از طرف دیگر به خاطر حجم بالای مسافرت در زمان هایی از سال مانند کریسمس، قیمت ها به طور طبیعی افزایش پیدا می کند، پس اولین راهکار در کاهش هزینه های قیمت بلیط هواپیما می‌تواند خرید نکردن در تایم “های سیزن” باشد.

 

بلیط های لحظه آخری بخرید

 

یکی از شیرین ترین تجربه های هر گردشگری می تواند خرید بلیط لحظه آخری ارزان قیمت باشد. اما ابتدا باید تعریفی از این بلیط ها ارائه کنیم. آژانس های هواپیمایی ممکن است تمام یا بخشی از صندلی های یک پرواز را چارتر کنند.

 

به عبارت دیگر آن صندلی های را پیش خرید می کنند. حالا اگر به هر دلیلی این صندلی های چارتر شده به فروش نرود، آژانس هواپیمایی ضرر هنگفتی خواهد کرد از همین رو مجبور است بلیط های آن پرواز را با قیمت بسیار کمتری به فروش برساند.

 

این روش خرید بلیط ارزان قیمت، مناسب گردشگرانی است که زمان دقیقی برای سفر خود تعیین نکرده اند و با تهیه این بلیط ها می توانند در بخش عمده ای از هزینه های سفر خود صرفه جویی کنند. پس خرید بلیط چارتر ارزان در پروازهای خارجی هم یک روش مفید خرید بلیط برای گردشگران است.

5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت

نرخ بلیط ایرلاین ها را مقایسه کنید

 

وجود ایرلاین های مختلف ارائه کننده خدمات پرواز علاوه بر اینکه دست مسافران و گردشگران را در تهیه بلیط های متفاوت و با خدماتی متنوع باز می گذارد، از سمت دیگر این امکان را به آنها می دهد تا با مقایسه نوع خدمات انتخاب مناسب خود را انجام دهند.

 

این مسئله در خرید بلیط های ارزان قیمت نیز صادق است. بسیاری از ایرلاین های تازه تاسیس به دلیل کم بودن سابقه شان در ارائه خدمات پرواز بلیط هایی با قیمت متناسب تر از ایرلاین های باسابقه تر ارائه می کنند تا بتوانند سهمی از بازار بزرگ گردشگران را تصاحب کنند.

 

این مسئله حتی در ارائه خدمات نیز قابل توجه است. اگر می خواهید ارزان سفر کنید و هزینه اضافه به خود تحمیل نکنید باید قبل از انتخاب، پرواز مورد نظر خود را، از نظر برند، خدمات و ناوگان پرواز با نمونه های مشابه خود مقایسه کنید.

 

با این کار علاوه بر اینکه یک پرواز خوب با خدمات مناسب پرواز را تجربه می کنید، مقدار قابل توجهی از هزینه های شما در خرید بلیط هواپیما نیز صرفه جویی می شود.یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کرد، هزینه های جانبی است که هر پرواز به فراخور خود به مسافرین تحمیل می کند. برای مثال میزان مبلغی کنسلی بلیط هواپیما در پروازهای مختلف با هم متفاوت است.

 

رزرو بلیط هواپیما را زودتر انجام دهید

 

اگر اهل برنامه ریزی برای سفرهای خود هستید رزرو بلیط به مقصد به مورد نظرتان یکی از موثرترین روش های کاهش هزینه های سفر است. از آن جایی که قیمت بلیط در روزهای مختلف سال متفاوت است، اگر برنامه شما سفر در زمان های شلوغ سال است با رزرو بلیط هواپیمای ارزان سفری خوب و به صرفه را تجربه خواهید کرد.

 

یکی دیگر از راههای خرید این دست از بلیط های ارزان تر استفاده از شبکه های اجتماعی و پیشنهادهایی است که از طرف شرکت های فراهم کننده بلیط به مخاطبان خود می شود. پس با دنبال کردن شبکه های اجتماعی آژانس های فراهم کننده خدمات پرواز علاوه بر محتوای آنها، از پیشنهادات ویژه آنها برخوردار می شوید.

5 راهکار برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت

استفاده از ابزارهای سایت های فروش بلیط هواپیما

 

در سایت فلای تودی شما علاوه بر رزرو هتل خارجی می توانید از میان انواع مختلف پروازهای موجود برای یک مقصد، مورد مناسب خود را انتخاب کنید. تقویم قیمتی فلای تودی یکی از راهکارهای جذاب برای راهنمایی مسافران در انتخاب بلیط های ارزان قیمت در پروازهای خارجی است به این شکل که این تقویم با ارائه اطلاعات آنالیز شده و با توجه به الگوی قیمتی پرواز در سالهای گذشته، پیش بینی نسبتا دقیقی از قیمت های آینده در اختیار شما قرار می دهد.

 

پس یکی از راههای بسیار موثر در پیدا کردن بلیط ها با قیمت مناسب می تواند خرید از سایت های معتبر ارائه کننده بلیط مانند فلای تودی باشد. علاوه بر این به دلیل اینکه هر پرواز شرایط خاص خود را دارد، ممکن است قیمت های متفاوتی را برای خود داشته باشند. جست و جو در سایت های معتبر می تواند بهترین قیمت ها را در اختیار شما قرار دهد.

 

خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان در فلای تودی

 

خرید بلیط هایی که خدمات مناسبی ارائه می دهند و در عین حال با قیمت کمتر از نمونه های مشابه خود قابل تهیه هستند می تواند یک نکته روشن در هنگام سفر باشد. یکی از راههای پیدا کردن این بلیط ها خرید آنها از سایت های معتبر فروش بلیط است. در فلای تودی ما علاوه بر رزرو هتل های خارجی، انواع بلیط به مقاصد مختلف در سرتاسر جهان را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب