به تازگی خبری در برخی از خبرگزاری‌ها با عنوان حذف کولر از خودرو‌های داخلی و جز آپشن محسوب شدن آن در حال انتشار است.

گویا این بار نوبت به دعوای زرگری خودروسازان با قطعه‌سازان رسیده تا بدین شکل نرخ محصولات را بالا ببرند. محصولاتی که همین حالا هم فاصله قیمتی زیادی با قدرت خرید مردم گرفته‌اند و در طول سال‌های اخیر جلوتر از تورم حرکت کرده‌اند. حتی همواره این سوال مطرح است که اگر خودرو‌های خارجی در کشور حضور داشتند، خریداری برای تولیدات داخلی پیدا می‌شد؟

به تازگی خبری در برخی از خبرگزاری‌ها با عنوان حذف کولر از خودرو‌های داخلی و جز آپشن محسوب شدن آن در حال انتشار است. ما این موضوع رو از دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو پیگیری کردیم.

یک منبع آگاه در شرکت ایران‌خودرو با رد این خبر گفت:آپشن کولر برای خودرو از قبل بوده و تا امروز و حتی در آینده هم استفاده می‌شود، چنین خبری اصلا صحت ندارد.

به گفته او، آپشن کولر جز تبلیغات محسوب می‌شود، ولی حذف این مورد اصلا صحت ندارد به طوری که بیایم بگویم لاستیک خودرو هم از فردا جز آپشن حساب می‌شود و آن هم به سلیقه مشتری است.

شرکت خودروسازی سایپا هم این موضوع را رد کرد و گفت: ما هروز به دنبال کیفیت محصولات خود در بازار هستیم، اصلا حذف کولر خودرو و جز آپشن محسوب شدن آن موضوعی خنده دار است.