نحوه بررسی شارژ باتری ایرپاد در آیفون و آیپدنحوه بررسی شارژ باتری ایرپاد در آیفون و آیپدنحوه بررسی شارژ باتری ایرپاد در آیفون و آیپد

ایرپادها احتمالا یکی از بهترین محصولاتی هستند که اپل از زمان آیفون عرضه کرده است. به جرات می توان گفت که ایرپاد در بازار صدا سر و صدای زیادی به پا کرده است.آنها بی سیم، راحت هستند، کاملاً با سبک کلی فناوری اپل مطابقت دارند و مهمتر از همه، جالب هستند.با این حال، سادگی ظریف این هدفون دارای معایبی است. طراحی شیک آن می‌تواند تشخیص میزان شارژ باقی‌مانده در آن‌ها را سخت کند.خوشبختانه، می‌توانید شارژ باتری ایرپاد را در هر زمانی با  آیفون یا آی‌پد جفت شده بررسی کنید.

روشهای بررسی شارژ باتری ایرپاد در آیفون

ایرپاد راه های مختلفی برای مشاهده میزان شارژ باتری در هدفون وجود دارد. یکی از این راه ها ویجت باتری است.

اگر می خواهید عمر باتری ایرپادهای خود را هنگام استفاده از آنها ببینید، این روش برای شما مناسب است. اگر می خواهید ویجت باتری را در رابط دستگاه خود نمایش دهید، موارد زیر را انجام دهید:

قفل گوشی خود را باز کنید و به اولین صفحه اصلی بروید.

پس از باز کردن قفل گوشی، در اولین صفحه اصلی آیفون یا آیپد، انگشت خود را به سمت راست بکشید تا به ویجت ها بروید.

در صفحه ویجت‌ها، به پایین بروید و روی «ویرایش» ضربه بزنید.

در گوشه سمت چپ بالای صفحه، نماد “+” را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید.

در مرحله بعد، هنگامی که صفحه بارگیری می شود، به انتهای لیست ویجت بروید و روی “Batteries” ضربه بزنید.

وقتی پنجره پاپ آپ ظاهر شد، اندازه ویجت را انتخاب کنید.

مکان ویجت جدید را در صفحه انتخاب کنید. روی «انجام شد» در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

وقتی همه موارد بالا را انجام دادید، عمر باتری ایرپاد AirPods خود را در صفحه ویجت و همچنین درصد باتری آیفون و سایر دستگاه های متصل مانند اپل واچ را مشاهده خواهید کرد.

این مطلب را از دست ندهید. اخراج در فیسبوک/ ۵ دلیل مارک زاکربرگ برای اخراج ۱۱۰۰۰ کارمند متا

چگونه شارژ باتری ایرپاد را با قاب ایرپاد بررسی کنیم

علاوه بر ویجت باتری، می‌توانید میزان شارژ هدفون را با قاب ایرپاد نیز بررسی کنید. روش بسیار ساده است، موارد زیر را انجام دهید:

ابتدا مطمئن شوید که بلوتوث در آیفون یا آیپد شما فعال است. می توانید این کار را از طریق “Control Center” یا منوی “Settings” انجام دهید.

در صورتی که از “Control Center” استفاده می کنید، نماد بلوتوث باید با رنگ آبی برجسته شود.

اگر تصمیم به بررسی در تنظیمات دارید، بخش بلوتوث را در آنجا پیدا کنید، به آن بروید و بررسی کنید که آیا سوئیچ سبز است یا خیر.

وقتی مطمئن شدید بلوتوث روشن است، قاب ایرپاد را با ایرپاد در کنار آیپد/ آیفون خود نگه دارید و قاب را باز کنید.

اگر همه کارها را به درستی انجام داده باشید، باید یک پنجره بازشو در پایین صفحه مشاهده کنید. عمر باتری ایرپادها و کیس آنها را نشان می دهد.

اگر ایرپاد شما در حال حاضر با هیچ دستگاهی جفت نشده است، یک راه جایگزین برای بررسی سطح شارژ می تواند چراغ نشانگر روی کیس باشد. نشانگر LED در جلوی قاب ایرپاد قرار دارد.

اگر سبز چشمک بزند، به این معنی است که یا کیس یا ایرپادهای داخل آن کاملا شارژ شده اند. اگر به رنگ نارنجی روشن شود، به این معنی است که آنها کاملاً شارژ نشده اند.

 

معصومه لطفی (پایگاه خبری دخالت)

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب