فرمانده کل سپاه: پیام و پیغام می دهند اقدامی علیه آنها نکنیمفرمانده کل سپاه: پیام و پیغام می دهند اقدامی علیه آنها نکنیم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ملت ایران در حال تغییر محاسبات دشمن است ،گفت: دشمنان این روزها آرزوهایشان را به هم گره زدند و به خیال خودشان همه راه‌ها را بستند؛ اما صورت‌هایشان به سنگ خورد، آن‌ها ناتوان هستند و ملت ایران متوقف نشده و در حال حرکت است.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز ؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یازدهمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی‌مقدم فرمانده یگان موشکی سپاه که صبح امروز در قطعه ۲۴ بهشت زهرا و در جوار مزار این شهید برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان این روزها آرزوهایشان را به هم گره زدند و به خیال خودشان همه راه‌ها را بستند؛ اما صورت‌هایشان به سنگ خورد. آن‌ها ناتوان هستند. ملت ایران متوقف نشده و در حال حرکت است.

وی گفت: در شرایطی که دشمن تلاش کرد ما را در درون کشور درگیر کند و نگاه ما را از افق‌های بلند به قلب تهران معطوف کند، ضدانقلاب را در اقلیم کردستان زدیم. در کرانه رود ارس رزمایش بزرگ برگزار کردیم، ماهواره‌بر پرتاب کردیم، سامانه موشکی باور 373 را در برد 300 کیلومتر آزمایش کردیم و روز گذشته هم اعلام کردیم که موشک جدیدی را توسعه دادیم که هیچ سپر موشکی توان مقابله با آن را ندارد.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: به دشمنان گفتیم قطعا آرامش‌شان را خواهیم گرفت. اکنون چند شبانه‌روز است که آرامش ندارند و به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و از طریق چند کشور به ما پیام و پیغام می دهند اقدامی علیه آنها نکنیم.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: ملت ایران در حال تغییر محاسبات دشمن است. دشمن با یک اشتباه تصور کرد که با به میدان فرستادن تعدادی جوان که فریب‌خورده و پاره تن خودمان هستند، می‌توانند با شکوه یک انقلاب جهانی و بزرگ مقابله کنند.

وی تاکید کرد: همیشه دشمن براساس اشتباهات خودش، خود را می‌شکند. این بار هم با اشتباه خودشان، شکست‌شان می‌دهیم.

سرلشکر سلامی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان در سراسر کشور بیان کرد: هفته گذشته در چنین روزی حجم حضور مردم را در خیابان‌ها دیدید. در آن روز ملت تجدید قوا کرد.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: مردم ایران با آگاهی، ژرف اندیشی،عقلانیت و منطق صف خود را از سیاست های دشمن جدا کردند. آنچه در ایران در حال رخ دادن است صف آرایی سیاسی همه قدرت ها است.

وی افزود: تصاویر همه شیاطین که ورشکستگان سیاست جهانی هستند در رخدادهای اخیر دیده می شود از بایدن تا نتانیاهو تا بن‌سلمان تا فرانسوی‌ها و آلمانی‌ها که ورشکستگان سیاست جهانی هستند، که عقبه این جدال هستند، اما در خطوط مقدم بخش کوچکی از جامعه فریب خورده ما است که ما در صدد آگاه سازی این بخش و جداسازی آن از استراتژی دشمن هستیم.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه با قلیل افرادی که در خیابان ها هستند همانند نجات غریق عمل می‌کنیم و حتما آنها را نجات می دهیم، تصریح کرد: نمی گذاریم دشمن جوانان ما را تسخیر کند و به عنوان یک سرباز، خادم و فدایی ملت، به این بخش کوچک از جوانان فریب خورده عرض می‌کنم که این مسیر از کاخ سفید، تل آویو، ریاض، پاریس و اتاق‌های فکر بیگانگان طراحی می‌شود و از طریق رسانه‌های وابسته به آنها عقایدشان منتشر می‌شود.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه دشمنان، ایران را وابسته می‌خواهند، ادامه داد: آن‌ها ایران غیرمستقل و بدون دین می‌خواهند اما باید بدانند که ملت ایران زنده است و خودشان سرنوشت‌شان را می‌سازند.

وی با بیان اینکه مقیاس انتقام ما یک نفر نیست، اگر یکی از ما را بزنند، همه آن‌ها را خواهیم زد، گفت: حاج قاسم ما را زدید اما ما همه شما را خواهیم زد و از منطقه بیرون‌تان خواهیم کرد و دستتان را تا ابد از ایران دور خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: آنها به عشق براندازی آمده‌اند، اما ما مطمئن هستیم در زمان حیاتمان فروپاشی همه دشمنان را می‌بینیم، این آرزوی شهدا بود و ملت ایران به کمتر از این قانع نیست.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنان خود درباره شهید حسن طهرانی‌مقدم و توان موشکی سپاه اظهار کرد: قرآن منطق و کلام حق است. آنچه که می‌گوید در حقیقت عالم جاری است. وقتی خداوند از زنده بودن شهدا سخن می‌گوید، یک حقیقت مسلم است؛ به عنوان وسیله می‌توان با آن‌ها به خداوند و عالم معنا متصل شد.

وی افزود: شهید طهرانی‌مقدم مرد آرزوهای دوربرد بود. افق‌های اندیشه‌ای او بسیار وسیع بود و در منطقش چیزی کمتر از فروپاشی نظام‌های استکباری وجود نداشت. او هرگز ناامید نمی‌شد.

انتهای پیام

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب