بسته جذب دانش‌آموز (بسته بازاریابی مدارس) در تیزلند. . . . . . . . . . . . .

با توجه به حضور گسترده دانش‌آموزان و والدین آن‌ها در رسانۀ دیجیتال تیزلند، این بستر آموزشی فضای مناسبی برای مدارس و آموزشگاه‌هاست تا به‌واسطه آن معرفی شوند و انتخاب دانش‌آموزان برای ادامه تحصیل باشند. تیزلند این امکان را فراهم کرده تا با تبلیغ برای مدرسه در قالب بسته‌های مختلف تبلیغاتی به مدارس در راستای جذب دانش‌آموز کمک کند. یکی از بسته‌های تبلیغاتی تیزلند تحت عنوان «بسته جذب دانش‌آموز» فعال است که در ادامه توضیح می‌دهیم؛ شما اگر مدرسه‌ای هستید که می‌خواهید انتخاب دانش‌آموزان برتر باشید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

لینک به فرم ثبت‌نام مدارس

Tag alt: تبلیغات مدارس در تیزلند

امکانات بسته جذب دانش‌آموز تیزلند

نمایش اطلاعات مدرسه شما در ابتدای لیست مدارس  نمایش نام مدرسه در ابتدای لیست مدارس هر منطقه و مقطع  معرفی مدرسه به‌عنوان «توصیه ویژه/ستاره‌دار» در صفحه اطلاعات مدارس با جستجوی هر منطقه و مقطع حذف بخش «توصیه ویژه/ستاره‌دار» در صفحۀ معرفی مدرسه شما قرارگیری 10متن خبری از مدرسه شما در بخش اخبار داخلی مدارس به مدت یک سال قرارگیری نامحدود ویدیو، تصویر و فایل‌های pdf در صفحه معرفی مدرسه شما عدم نمایش بنرهای تبلیغاتی سایر مدارس در صفحه اختصاصی شما نمایش تک بنردر صفحه معرفی مدرسه با لینک مستقیم به سایت شما معرفی در صفحه بهترین مدارس تهران معرفی در کانال تلگرامی سرزمین تیزهوش‌ها درماه‌های پربازدید معرفی به صورت استوری در پیج اینستاگرامی سرزمین تیزهوش‌ها درماه‌های پربازدید ارائه گزارش فصلی از میزان بازدید صفحه شما

 

 

مزایای استفاده از «بسته جذب دانش‌آموز» تیزلند

این بسته باعث جذب دانش‌آموز بیشتر و باکیفیت می‌شود. مدارسی که این بسته را تهیه می‌کنند، در صفحه بهترین مدارس سایت تیزلند معرفی می‌شوند. مدارس می‌توانند از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) در ایام پربازدید مانند: زمان پیش‌ثبت‌نام، ثبت‌نام، المپیاد، کنکور و... بهره‌مند شوند. با فعال کردن این بسته، در بانک مدارس تیزلند که حدود 6 هزار و پانصد مدرسه را شامل می‌شود، قرار می‌گیرید و اطلاعات مدرسه شما به بازدیدکنندگان سایت تیزلند نمایش داده می‌شود. با سرچ نام مدرسۀ شما در گوگل، سایت تیزلند اولین نتیجه در سرچ گوگل است که اطلاعات کامل مدرسه شما را نمایش می‌دهد. تعداد بازدیدکنندگان سایت مدرسه به دلیل بنری که داخل صفحه قرار می‌گیرد، افزایش می‌یابد. فرصت گذاشتن 10 متن خبری برای مدارس در این بسته، این امکان را فراهم می‌کند تا مدرسه دانش‌آموزان را به‌طور عمومی از اخبار، اتفاقات مهم (مانند جشنواره‌ها و مسابقات خود)، زمان پیش‌ثبت‌نام و... آگاه کنند و با قید راه‌های ارتباطی و امکان بارگزاری ویدیو، گیف و تصاویر خود، به جذب بیشتر و بهتر دانش‌آموزان کمک شود. در این بسته گزارش فصلی از بازدید مدرسه و مقایسه آن با ماه‌های گذشته ارائه می‌شود تا مدارس از وضعیت خود در روند همکاری با رسانه دیجیتال تیزلند آگاه شوند.

 

بسته جذب دانش‌آموز به چه کسانی و چه زمانی توصیه می‌شود؟

توصیه تیزلند با توجه به سابقه همکاری با مدارس مختلف و نتایج حاصل از آن این است که مدارس (به‌خصوص مجتمع‌های آموزشی) این بسته را حداقل 6 ماه قبل از شروع زمان ثبت‌نام تهیه کنند؛ زیرا سئو صفحه معرفی مدرسه به‌همراه نام مدرسه پروسه زمان‌بری است و حدود 3 الی 6 ماه نیاز است تا زمانی که کاربر (دانش‌آموز یا والدین او) بر اساس منطقه و مقطع به‌دنبال مدرسه می‌گردد، صفحه معرفی مدرسه در گوگل جایگاه خوبی داشته باشد.

پس به شما توصیه می‌کنیم این بسته را در تابستان تهیه کنید تا در ایام اوج ثبت‌نام، به‌ اهداف تبلیغاتی خود رسیده باشید.

توجه: این بسته با امکانات فعلی مناسب آموزشگاه‌ها، انتشارات و موسسات آموزشی نیست.

 

کل خدمات تبلیغ برای مدرسه در تیزلند

علاوه بر بسته جذب دانش‌آموز، تیزلند خدمات دیگری برای مدارس، آموزشگاه‌ها، انتشارات و... که مخاطبانشان دانش‌آموزان و والدینشان هستند، اراده می‌دهد که در شش بسته مختلف تبلیغاتی تعریف شده و با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید، جزئیات آن‌ها را مشاهده کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب