نشست‌های هیئت اعزامی از دفتر مقام معظم رهبری با خانواده‌های شهدای مدافع امنیت، علمای اهل سنتنشست‌های هیئت اعزامی از دفتر مقام معظم رهبری با خانواده‌های شهدای مدافع امنیت، علمای اهل سنت

هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری در اولین روز حضور در استان سیستان‌وبلوچستان طی نشست های جداگانه با تعدادی از خانواده‌های شهدای مدافع امنیت، علمای شاخص اهل سنت و فعالان فرهنگی استان نشست های جداگانه ای برگزار کرده و به بررسی وقایع اخیر استان پرداختند.

به گزارش ایسنا- هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری با مسئولیت حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری و حجج اسلام لطفیان و مهدوی مهر در اولین روز حضور در استان سیستان و بلوچستان با خانواده شهدای مدافع امنیت استان دیدار نموده و خواسته‌های آنها را استماع نمودند.

در ادامه هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری طی نشستی با علمای شاخص اهل سنت استان از جمله مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی و مولوی عبدالصمد ساداتی مسائل و اتفاقات اخیر استان را بررسی نمودند.

هم چنین این هیئت با تعدادی از فعالان شاخص فرهنگی و نخبگان و اساتید دانشگاه دیداری برگزار نموده و به گفتگو پیرامون مسائل مربوطه پرداختند.

انتهای پیام

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب