هنگامه قاضیانی به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور بازداشت شدهنگامه قاضیانی به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور بازداشت شدهنگامه قاضیانی به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور بازداشت شد

طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه هنگامه قاضیانی به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور باز داشت شد.

هنگامه قاضیانی بازداشت شد

مرکز رسانه قوه قضاییه همچنین افزود : شنبه شب گذشته خبر احضار برخی چهره‌های معروف هنری و ورزشی در پی اظهار نظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک‌آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی جهت پاسخگویی به مقام قضایی منتشر شد.

این مطلب را از دست ندهید. الناز شاکردوست باید دادگاهی شود/ برچه اساس گفته حمله ایذه کار حکومت است؟

بر اساس این گزارش در روزهای گذشته از تعدادی افراد در مورد صحت ادعاهای تحریک‌آمیز مطرح شده در مورد اغتشاشات مستندات و ادله خواسته شده که با گذشت چند روز هیچ مستند و دلیلی ارائه نشده بود.

اتهامات قاضیانی دایر بر اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام است.

پس از حضور هنگامه قاضیانی در دادسرا بازپرس نسبت به تفهیم اتهام وی اقدام کرده است.

بیوگرافی هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی متولد ۳۰ مرداد ۱۳۴۹ در مشهد ، بازیگر سینما و تلویزیون است و علاوه بر هنرپیشگی ، ترجمه کتاب و خوانندگی نیز می کند.

او فارغ التحصیل لیسانس رشته جغرافیای انسانی اقتصادی از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس فلسفه غرب از دانشگاه سانفرانسیسکو آمریکا است.

او سال ۱۳۷۹ وقتی ۳۰ ساله بود با فیلم سایه روشن حسن هدایت جلوی دوربین رفت سپس با گروت تدلتر لیو روی صحنه تئاتر توانایی اش را به اثبات رساند.

هنگامه قاضیانی دی ماه ۱۳۹۴ در تالار وحدت کنسرت موسیقی بانوان را در مقام خواننده با اجرای قطعاتی بیادماندنی از موسیقی ایران با تنظیم رضا تاجبخش به روی صحنه برد.

او در سال ۱۳۷۳ وقتی ۲۴ ساله داشت از همسرش طلاق گرفت و در زمان جدایی یک فرزند پسر پنج ساله داشت.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب