انتشار اخبار شما در رسانه دیجیتال تیزلند. . . . . . . . . . . . .

 

 انتشار رپورتاژآگهی موسسات آموزشی در تیزلند

 

 

یکی از اقداماتی که موسسات آموزشی، انتشارات مختلف و مدرسان می‌توانند در راستای معرفی و برندینگ خود انجام دهند، دادن رپورتاژ آگهی به رسانه‌های مرتبط به حوزۀ فعالیت خود مانند رسانه دیجیتال تیزلند است. رسانۀ دیجیتال تیزلند هم در این راستا امکان انتشار متون خبری موسسات مرتبط با مخاطب خود را مهیا کرده است.

 

فواید رپورتاژآگهی برای موسسات آموزشی و ناشران

 تمرکز روی بحث روابط عمومی و معرفی خدمات در قالب متن خبری یا همان رپورتاژآگهی، یکی از بخش‌های مهم در فعالیت‌های بازاریابی خدمات آموزشی در مقاطع مختلف برای موسسات آموزشی و انتشارات کتاب‌های درسی و کمک‌درسی مختلف است. علاوه بر اینکه رپورتاژ خبری روی موضوع برندینگ و بازاریابی موسسات آموزشی به‌طور خاص تاثیرگذار است، روی سئو سایت آموزشگاه‌ها نیز به دلیل گرفتن بک‌لینک تاثیر مثبت دارد.

آموزشگاه‌ها می‌توانند در زمینه موضوعاتی مانند موارد زیر تبلیغات متنی خود را قالب متن خبری ارائه کنند:

ویژگی‌ها و مزایای شرکت در کلاس‌های مختلف آموزشی معرفی کلاس‌ها یا دوره‌های جدید معرفی مدرسان مطرح و برگزیده خدمات و محصولات کمک‌آموزشی

و بسیار موارد دیگر

البته نکتۀ قابل توجه پیدا کردن رسانه‌ای است که در درجه اول مخاطب بالایی داشته باشد و در درجه دوم مخاطب آن با مخاطب هدف شما یکی باشد. تیزلند این بستر را فراهم کرده تا بتوانید در این رسانۀ پربازدید متون خبری خود را منتشر کنید.

 

 https://360x.ir/tizland.ir/ads/1401/baner/7.gif

 

شرایط انتشار رپورتاژآگهی در تیزلند

برای انتشار متن خبری در تیزلند کافی است ابتدا با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید تا هر دو طرف مفید بودن این همکاری را بررسی کنند؛ سپس متن آگهی خود را بفرستید. البته لازم به ذکر است که هزینۀ انتشار رپورتاژآگهی در تیزلند با یک‌ بک‌لینک در حال حاضر 3 میلیون تومان و به‌ازای هر بک‌لینک اضافی یک میلیون تومان به هزیۀ این سفارش افزوده می‌شود.

 

راه‌های ارتباطی با تیزلند

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب