بسته تبلیغاتی مدارس پیش‌رو در تیزلند. . . . . . . . . . . . .

 آنچه که مدارس پیش‌رو را از دیگر مدارس متمایز می‌کند، مجهز بودن به سیستم هوشمند و آنلاین است که شامل ثبت ورود و خروج دانش‌آموزان، وجود تختۀ هوشمند در تمامی کلاس‌ها و سایر امکاناتی است که یک مدرسه را همگام با استانداردهای آموزشی جهان تعریف می‌کند. یکی از دیگر خصوصیات این مدارس نوسازی و بروز بودن است که دانش‌آموز را نسبت به مدرسه مشتاق می‌کند. همچنین مدارس پیشرو همواره به دنبال سرتیتر بودن و برند شدن هستند. اگر شما هم جز این مدارس هستید، بستۀ «مدارس پیش‌رو» رسانه دیجیتال تیزلند می‌تواند بهترین انتخاب برای برندسازی و معرفی مدرسۀ شما باشد، برای دریافت اطلاعات و امکانات و مناسب‌ترین زمان فعال‌سازی این بسته، ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

امکانات بسته مدارس پیشرو تیزلند

یک بنر در صفحه اصلی سایت سرزمین تیزهوش‌ها برای 6 هفته یک بنر در بالا و پایین صفحه لیست مدارس برای 6 هفته یک بنر در سمت راست تمام صفحات سایت برای 12 هفته نمایش اطلاعات مدرسه شما در ابتدای لیست مدارس نمایش نام مدرسه در ابتدای لیست مدارس هر منطقه و مقطع معرفی مدرسه به‌عنوان «توصیه ویژه/ستاره‌دار» در صفحه اطلاعات مدارس با جستجوی هر منطقه و مقطع حذف بخش «توصیه ویژه/ستاره‌دار» در صفحۀ معرفی مدرسه شما پاپ‌آپ تمام صفحات سایت برای 4 هفته قرارگیری 10متن خبری از مدرسه شما در بخش اخبار داخلی مدارس به مدت یک سال قرارگیری نامحدود ویدیو، تصویر و فایل‌های pdf در صفحه معرفی مدرسه شما عدم نمایش بنرهای تبلیغاتی سایر مدارس در صفحه اختصاصی شما نمایش تک بنر در صفحه معرفی مدرسه با لینک مستقیم به سایت شما معرفی در صفحه بهترین مدارس تهران معرفی در کانال تلگرامی سرزمین تیزهوش‌ها درماه‌های پربازدید معرفی به صورت استوری در پیج اینستاگرامی سرزمین تیزهوش‌ها درماه‌های پربازدید تولید محتوا توسط تیم تیزلند (فیلم‌برداری، عکاسی و...) برای یک مرتبه  ارائه گزارش فصلی از میزان بازدید صفحه شما

 

مزایای استفاده از «بسته جذب دانش‌آموز» تیزلند

 این بسته به مدارسی که تصمیم به برندسازی دارند و می‌خواهند دانش‌آموزان با کیفیت‌تری را جذب نمایند، توصیه می‌شود. این بسته برای جذب دانش‌آموز و برندینگ یک مجموعه، بسیار کارآمد است. شما در این بسته به صورت سالانه بازخورد بسیار خوبی خواهید داشت. بنرهایی که در صفحات سایت نمایش داده می‌شود و به صفحۀ سایت مدرسه لینک می‌شود، به جذب دانش‌آموز و برندسازی مجموعه به‌صورت هم‌زمان کمک می‌کند. اطلاعات صفحۀ مدرسه شما در تیزلند به‌عنوان یک مدرسۀ ویژه تعریف شده و در صدر مدارس عادی قرار می‌گیرد. اطلاعات مدرسه شما در صفحۀ بهترین مدارس تهران هم قرار می‌گیرد. این بسته مدرسه را به‌عنوان یک توصیه ویژه در صفحه اطلاعات مدرسه به صورت منطقه‌ای و مقطعی معرفی می‌کند. بخش توصیۀ ویژه در این بسته برای مدارس ویژه فعال نیست و بنر مدارس دیگر در صفحۀ مدرسه نمایش داده نمی‌شود. 10 خبر در این بسته برای هر مقطع در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید از اخبار، وقایع و ثبت نام‌های مجموعه خود و... در صفحۀ خود و در صفحۀ مطالب آموزشی منتشر کنید. یک بنر داخل صفحه که مستقیم به سایت مدرسه لینک می‌شود و در صفحۀ مدرسه نمایش داده می‌شود. در این بسته تیم تیزلند در نظر دارد برای کمک به تولید محتوای مدارس یک‌ بار به مدرسه مراجعه کند و از تمام امکانات، محیط مدرسه و... عکاسی و فیلم‌برداری نماید و همین‌طور یک مصاحبه با مسئولین مدرسه داشته باشد. گزارش فصلی در پایان هر فصل برای مدارس ارسال می‌شود تا از روند تبلیغات و بازدید مدرسه در سایت تیزلند و پیشرفت آن، اطلاع یابند.

 

بسته مدارس پیش‌رو به چه کسانی و چه زمانی توصیه می‌شود؟

‌بستۀ شماره 6 (مدارس پیش‌رو)، یک بسته برندینگ است که بیشتر برای مجتمع‌های آموزشی و مدارس زنجیره‌ای توصیه می‌شود. بهتر است این بسته در ماه‌های  فروردین و اردیبهشت و قبل از آغاز ثبت‌نام و پیش‌ثبت نام سال بعد فعال شود. در این زمان، نام مدرسه و برند مجموعه بهتر نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید در ایام پیک، برای اخبار و وقایع هنگام ثبت نام‌ ازتبلیغات در شبکه‌های اجتماعی  استفاده کنید.

 

راه ارتباطی برای دریافت بسته‌های تبلیغاتی تیزلند

روند استفاده از خدمات تیزلند از طریق تماس تلفنی میسر است و شما به‌عنوان مسئول محترم مدرسه و موسسات آموزشی می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب