خطرناک ترین گذرگاه عابر پیاده جهان در انگلیس + فیلمخطرناک ترین گذرگاه عابر پیاده جهان در انگلیس + فیلم

خطرناک ترین گذرگاه عابر پیاده جهان 

در این مطلب، ویدیویی از خطرناک ترین گذرگاه عابر پیاده جهان را می بینیم. این ویدیو دلخراش نشان می دهد که رانندگان پس از برخورد با عابران پیاده روی خط کشی، که ممکن است خطرناک ترین در جهان باشد، توقف نمی کنند. چهار مورد از آنها در سال گذشته – همه در گذرگاه عابرین پیاده در بردفورد انگلیس بودند. فیلم این تصادفات توسط جرمی واین در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

 

این فیلم تکان‌دهنده پسری را نشان می‌دهد که به آرامی با دوچرخه در حال حرکت است و از یکی از خودروهایی که به خط کشی عابر پیاده توجهی ندارد فرار می کند. اما این پسر، با خودروی دوم برخورد می‌کند. فیلم دوربین مدار بسته اختصاصی از همان نقطه، نشان می دهد که این پسر چه فرار خوش شانسی داشته است. عابران پیاده دیگری که وارد این گذرگاه می شوند، در معرض خطر آسیب جدی قرار گرفته اند.

 

فیلم تصادفات روی خط عابر پیاده در انگیس

 

رانندگان در صورت عدم توقف برای برخورد عابران پیاده که در گذرگاه هستند، قانون را زیر پا می گذارند. دقیقاً اینکه چرا رانندگان هنگام نزدیک شدن به این گذرگاه عابرین پیاده، حواسشان پرت به نظر می رسد، مشخص نیست. ساکنان اطراف جاده هورتون گرنج از شورای شهری برادفورد درخواست کرده‌اند که به این موضوع رسیدگی شود. اما اعضای شورای شهر از تبدیل خط عابر پیاده به پل هوایی خودداری کرده‌اند.

 

یک مغازه دار محلی به نام محمد حلیم 45 ساله، که کلیپ های وحشتناک دوربین مداربسته را با رسانه ها به اشتراک گذاشت، گفت: “یکی قرار است بمیرد”. آخرین ویدیو که مربوط شنبه گذشته بوده و توسط جرمی واین برجسته شده است، بیش از 70000 بار دیده شده است. این امر باعث اختلاف نظر شده است. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی دوچرخه سواران را به دلیل پیاده نشدن برای عبور از گذرگاه عابر پیاده، مقصر می دانند.

 

چه کسی مقصر تصادفات با عابر پیاده است؟

دوچرخه سواران ملزم به پیاده شدن از برای ورود به خط عابر پیاده هستند، اما در این ویدیوها آنها تقصیری نداشته و رانندگان 100% مقصر هستند. تنها چند روز قبل، پسر نوجوان دیگری فراری باورنکردنی از یک تصادف بد را داشت. وی با دیدن اینکه یک راننده در یک طرف عابر پیاده توقف کرده است، شروع به دویدن کرد، اما وسیله نقلیه دیگری که به سمت او دیگر می آمد به این پسر برخورد کرد و او را به هوا انداخت.

خطرناک ترین گذرگاه عابر پیاده جهان در انگلیس + فیلم

این پسر به طرز شگفت انگیزی، او خود را بلند کرد و شروع به راه رفتن کرد. پلیس بعداً یک مرد را به خاطر تصادف با این پسر دستگیر کرد. در یک کلیپ هولناک دیگر از سال 2018، زن جوانی در نیمه راه خط عابر پیاده است و مرد و پسری از طرف دیگر در حال عبور هستند. ناگهان یک ماشین سیاه رنگ که با سرعت زیاد در حال حرکت است، او را گیر می اندازد و او بیهوش روی جاده می افتد.

 

رانندگان دیگر جلو می آیند و چراغ های راهنمای خود را روشن می کنند و عابران با آمبولانس تماس می گیرند. همچنین در 22 دسامبر 2021 در اوایل شب، وقتی مرد جوانی در نیمه راه این خطر عابر دیده می‌شود، متوجه می‌شود که یک ون سیاه‌رنگ با سرعت به وی نزدیک می‌شود، او سعی می‌کند از مسیر خارج شود، اما این ون با او برخورد می کند.

 

چرا این گذرگاه خطرناک ترین خط عابر پیاده جهان نام گرفته است؟

در یک کلیپ از آگوست 2022، پسری با دوچرخه خود به آرامی از خط عابر عبور می کند و یکی از راننده ها می ایستد اما ماشین نقره ای رنگ دیگری که از سمت دیگر می آید به وضوح به او توجهی نمی کند و با سرعت کم به پسر بچه می زند. راننده ترمز کرده و توقف می‌کند. سپس رهگذران مداخله کرده و پسر دوچرخه سوار و راننده را متوقف می کنند.

خطرناک ترین گذرگاه عابر پیاده جهان در انگلیس + فیلم

آقای حلیم دادخواستی برای پیگیری این تصادفات به شورای برادفورد برد، اما هیچ کاری برای حل این مشکل انجام نشده است. این مرد مغازه دار که پدر پنج فرزند است گفت: “یک نفر باید قبل از انجام کاری کشته شود تا آنها بفهمند که باید اقدامی صورت بگیرد.” ما می خواهیم یک پل به جای خط عابر پیاده در اینجا نصب شود. این جاده شلوغ است و رانندگان باید چراغ قرمزی را ببینند و پشت چراغ توقف کنند.

 

آقای محمد حلیم می گوید: ما دوربین مداربسته را نصب کردیم تا تلاش کرده و ثابت کنیم که این مشکل چقدر بد است، اما به نظر می رسد شورا اهمیتی، یا اینکه آنها ناتوان هستند. پلیس به ما گفته است که به نظر می رسد یک نفر باید قبل از انجام هر کاری بمیرد. وضعیت تصادفات در اینجا اینجا واقعاً بد است. همیشه افراد جوانی روی این خط عابر تصادف می کنند، من خودم بچه‌های جوان دارم و همه ما واقعاً نگران هستیم.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب