توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

اعلام زمان برگزاری آزمون جبرانی و آزمایشی مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش


. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، کچوئیان، دبیر ستاد برگزار کننده آزمون‌های این دانشگاه با اشاره به برگزاری آزمون مجازی جامع جبرانی جاماندگان گروه اول و همچنین افراد قبول نشده گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون شهریور ماه منابع آزمون را مشتمل بر سه مولفه دانست و گفت: کارآموزی با 275 نمره به عنوان مولفه نخست آزمون است.

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، 275 نمره از کل آزمون را مربوط به مولفه فرهنگی با تعداد 7 درس برگزار شده در پودمان‌های اول و دوم دانست و تصریح کرد: 450 نمره نیز مختص آزمون جامع است.

وی، خطاب به مشمولان آزمون، تصریح کرد: بخش کتبی آزمون با دارا بودن 450 نمره روز سه شنبه 20 مهر جاری در قالب یک مجموعه 40 سوالی برای 23 گروه برگزار خواهد شد.

این مقام مسوول، مبنای طراحی سوالات را فیلم‌های آموزشی ارائه شده در پودمان‌ها دانست و افزود: 2 عنوان درس تخصصی هر رشته به تفکیک و 1 عنوان درس مشترک اخلاق حرفه‌ای در همه رشته ها مقیاس سنجش و تعیین صلاحیت افراد مشمول قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون جامع است.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، خاطر نشان کرد: کتاب‌های درسی و راهنماهای معلم هم جزو منابع آزمون به شمار می روند، 5 سوال از 40 سوال آزمون مرتبط با این کتاب‌ها است.

کچوئیان، طراحی سوالات 1 تا 30 آزمون جبرانی 20 مهر را به صورت چندگزینه‌ای ذکر و اظهار داشت: 2 سوال سناریو محور نیز همچون آزمون‌های برگزار شده قبل برای آزمون جبرانی پیش رو طراحی شده است.

وی، تصریح کرد: با توجه به آشنایی اکثر شرکت کنندگان در آزمون با چگونگی سوالات، لینک منابع مذکور نیز در اطلاعیه مرکز سنجش از طریق سایت اصلی دانشگاه فرهنگیان در اختیار افراد ذی نفع قرار گرفته است.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر این که آزمون جبرانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش ساعت 10 صبح روز سه شنبه هفته جاری از طریق سایت آزمون های الکترونیکی دانشگاه به نشانی azmoon.cfu.ac.ir به صورت مجازی برگزار خواهد شد، فردا دوشنبه 19 مهر ماه از ساعت 9 تا 15 را زمان ورود آزمایشی مشمولان آزمون به سایت مذکور اعلام کرد و گفت: چنان چه فرد یا افرادی موفق به ورود به سامانه آزمون نشوند می توانند از طریق ارتباط با یکی از شماره‌های تلفن 87751427- 87751303- 87751408- 87751248 مراتب را پیگیری و از تماس با سایر شماره تلفن های سازمان مرکزی و یا ارسال پیام برای مدیران دانشگاه جدا خودداری کنند.

کچوئیان، از همه افرادی که در آزمون‌های برگزار شده ماه‌های مرداد و شهریور موفق به کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون نشده‌اند، خواست به منظور تبدیل وضعیت و استخدام در دستگاه وزارت آموزش و پرورش در آزمون جبرانی مجازی صبح روز سه شنبه شرکت کنند.

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان، یادآور شد: اگر فرد یا افرادی خواهان حضور در پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان برای استفاده از ابزار و امکانات موجود هستند، زمینه برای حضور افراد مهیا است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در پایان خاطر نشان کرد: همه تدابیر لازم برای برگزاری آزمون روز سه شنبه پیش‌بینی شده است و مرکز سنجش شایستگی­‌های حرفه­‌ای منابع انسانی این دانشگاه از آمادگی کامل برای برگزاری آزمون مجازی 20 مهر برخوردار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب