این مرد با ۹ همسرش در یک خانه زندگی می کنند + عکساین مرد با 9 همسرش در یک خانه زندگی می کنند + عکساین مرد با 9 همسرش در یک خانه زندگی می کنند + عکس

آرتور او اورسو مدل برزیلی و اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی بار دیگر در خبرها قرار گرفت. او با ازدواج با ۹ زن علیه آزادی جنسی و تک همسری خبرساز شد. اما بعد از چند ماه یکی از همسرانش از او طلاق گرفت. پس از آن او با ۸ همسرش زندگی می کند.

آرتور، ۳۶ ساله، ساکن شهر ژائو پسوا در برزیل است. او در سال ۲۰۲۱ با ۹ زن ازدواج کرد اما تنها چند ماه بعد یکی از همسرانش از این ازدواج جدا شد.با این حال، ازدواج آرتور به طور رسمی معتبر نیست. زیرا رابطه چندهمسری (ازدواج بیش از یک زن) در برزیل قانونی نیست.

این مطلب را از دست ندهید. راز مرگ پرنسس دایانا / آیا پرنسس دایانا به قتل رسید؟

آرتور از چهار همسرش طلاق می گیرد

در همین حال، آرتور اوورسو در گفتگو با ‘دیلی استار’ فاش کرد که در حال حاضر در حال طلاق است. او از چهار زن از هشت همسرش جدا شده است. آنها با رضایت طرفین طلاق گرفته اند. بنابراین آرتور دیگر شوهر ۸ زن نیست. در این رابطه قبلاً نیز گفته بود که زندگی با زنان زیاد آسان نیست.

این مرد با 9 همسرش در یک خانه زندگی می کنند + عکساین مرد با 9 همسرش در یک خانه زندگی می کنند + عکس

این مرد و ۸ همسرش در یک خانه زندگی می کنند

آنها ادعا کردند که علیرغم غیرقانونی بودن تعدد زوجات در برزیل، در نوامبر سال گذشته در یک کلیسای کاتولیک ازدواج کردند و اکنون دو تن از همسران آرتور اطلاعات بیشتری در مورد رابطه غیرمعمول این خانواده را فاش کردند.

لوانا، همسر اول آرتور که هفت سال از ازدواجشان می گذرد، به رسانه های محلی گفت: «ما کنجکاو بودیم که یک رابطه باز را تجربه کنیم. فکر می‌کردم خیلی متفاوت است و بلافاصله آن را پذیرفتم.» لوانا گفت که این زوج با همسران بعدی در مهمانی ها ملاقات می کردند. او به رسانه های محلی گفت: «ما به دنبال افرادی بودیم که می خواستند چیزهای جدیدی را تجربه کنند.»

لورنا، یکی دیگر از همسران آرتور، از عملی بودن رابطه با بسیاری از افراد درگیر صحبت کرد. او گفت: «در ابتدا دیوانه کننده بود، چون هیچ کس به زندگی مشترک عادت نداشت. با این همه شخصیت های متفاوت، دعواهای کوچک زیادی وجود داشت، به خصوص زمانی که من سندرم پیش از قاعدگی داشتم، در نهایت خواستار توجه بیشتر بودم.» اما، لورنا گفت که وضعیتشان به سرعت بهبود یافته است.او گفت: «امروز خیلی بهتر است. ما رابطه فوق العاده خوبی داریم.»

لورنا همچنین گفت که او و دیگر همسران آرتور کارهای خانه را به طور مساوی بین خود تقسیم می کنند. او گفت: «هر یک از ما مسئول یک کاری هستیم، آن را بین خود تقسیم می کنیم و همیشه نتیجه می دهد.»

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب