محبوب ترین زوج کره جدا شدند و طرفداران کی پاپ را شوکه کردندمحبوب ترین زوج کره جدا شدند و طرفداران کی پاپ را شوکه کردندمحبوب ترین زوج کره جدا شدند و طرفداران کی پاپ را شوکه کردند

محبوب ترین زوج کره جدا شدند و طرفداران کی پاپ را شوکه کردند. هیونا و داون دو ستاره محبوب کی پاپ که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند تز هم جدا شدند و طرفداران خود را بهت زده کردند.

محبوب ترین زوج کره جدا شدند و طرفداران کی پاپ را شوکه کردند

بر اساس پست اخیر هیونا در اینستاگرام، ستاره های کی پاپ و زوج محبوب هیونا و داون از هم جدا شده اند. ظاهراً این زوج اوایل سال جاری نامزد کرده بودند، بنابراین این خبر طرفداران آنها را شوکه کرد.

جدایی افراد مشهور اغلب شخصی به نظر می رسد اما طرفداران همچنان درگیر زندگی آنها هستند و زوج های محبوبی که هر گونه به روز رسانی در مورد رابطه خود را به اشتراک می گذارند به خبر تبدیل می شوند. به همین ترتیب، جدایی تاسف بار هانا و داون قلب طرفداران این زوج را نیز شکسته است.

این مطلب را از دست ندهید. این مرد با ۹ همسرش در یک خانه زندگی می کنند + عکس

ظاهراً این زوج مشهور کره ای از سال ۲۰۱۶ با هم قرار می گذاشتنند اما در سال ۲۰۱۸ آنها رابطه خود را علنی کردند و در طول سال ها عکس هایی از لحظات خاص خود را با هم در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته اند.

این زوج توسط CUBE Entertainment مدیریت می‌شد که پس از اعلام رابطه‌شان، فعالیت آنها را متوقف کرد. اندکی بعد آنها با هم به P Nation PSY پیوستند و با آنها کار می کردند.

نامزدی داون و هیونا

طبق گزارش ها، در فوریه ۲۰۲۱، داون و هیونا یک پست مرموز درباره نامزدی خود به اشتراک گذاشتند. داون عکسی با عنوان “با من ازدواج کن” منتشر کرده بود که هیونا آن را بازنشر کرد و نوشت: “البته بله.” اما این پست ها در حال حاضر در هیچ یک از حساب های رسانه های اجتماعی آنها قابل مشاهده نیستند.

در سال ۲۰۲۲، طبق گزارش ها، این دو در حین اجرای مراسم جوایز موسیقی سئول روی صحنه یکدیگر را بوسیدند.

اما دیروز ناگهان هیونا با انتشار پستی در اینستاگرام طرفداران خود را در مورد جدایی مطلع کرد. این خواننده به زبان کره ای نوشت: «ما از هم جدا شدیم. تصمیم گرفتیم از این به بعد به عنوان دوستان و همکاران خوب باقی بمانیم. همیشه از حمایت شما و اینکه با محبت به ما نگاه می کنید سپاسگزاریم.»

طرفداران این زوج با ناباوری درباره این خبر کامنت گذاشتند. یکی از طرفداران نوشت: “عشق؟ نه برای من بعد از دیدن این موضوع وجود ندارد، در حالی که شخص دیگری نظر داد، “من می توانم این را درک کنم. ما شما را دوست داریم و آرزو می کنم شما بتوانید کسی را که لیاقتش را دارد دوست داشته باشید. به نظر دیگران اهمیت نده و خودت باش. عاشق کسی باشید که دوستش دارید و همیشه خودتان را در اولویت قرار دهید و از خودتان دفاع کنید. تو خیلی شجاعی! و برای زندگی جدید تبریک می گویم!»

این زوج آهنگ های خاطره انگیزی مانند پینگ پنگ دارند که سال گذشته منتشر شد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب