• خبر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۹-۱۵
ردپای علی دایی در بازار دلار

ردپای علی دایی در بازار دلارردپای علی دایی در بازار دلارردپای علی دایی در بازار دلار

حاشیه بازار ارز و سکه درمورد اعتصابات بود. خبر تعطیلی جواهرفروشی علی دایی از آن‌جایی در بازار خبر داغ شد.

ردپای علی دایی در بازار دلار

به گزارش پایگاه خبری دخالت به نقل از اکوایران حاشیه بازار ارز و سکه درمورد اعتصابات بود. خبر تعطیلی جواهرفروشی علی دایی از آن‌جایی در بازار خبر داغ شد که کانال تلگرامی رجانیوز و همچنین رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات نسبت به آن واکنش نشان داده بودند و این‌ خبرها دست به دست می‌شد.

رجا نیوز از پلمب گالری جواهرات همسر علی دایی و رستوران او به دلیل همراهی با اعتصابات غیر قانونی خبر داده بود. در مقابل رئیس اتحادیه جواهر فروشان شمیرانات و رئیس اتحادیه دارندگان رستوران از این اقدام ابراز بی اطلاعی کردند.

این مطلب را از دست ندهید. صعود شبانه قیمت دلار / دلار وارد کانال تاریخی شد

در بازار ارز دیروز تهران قیمت یورو وارد کانال جدید ۳۸ هزار تومان شد و کمترین قیمت آن ۳۸ هزار و ۳۰۰ تومان بود. معامله‌گران می‌گفتند جنس و معاملات یورو در بازار کم شده است. در سمت رسمی بازار هم یوروی متشکل با رشد ۳ درصدی وارد کانال ۳۷ هزار شد و در ۳۷ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

نکته بازار ارز و سکه در روز دوشنبه

فعالان سکه می‌گفتند تا ساعاتی از معاملات دوشنبه در بورس کالا، ۷۲۰۰ سکه رفاه معامله شده که ۶۰ درصد آن توسط حقوقی‌ها خریداری شده است. قیمت سکه رفاه با رشد نزدیک به ۱٫۵ درصدی به ۱۷ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان رسید. معامله‌گران سکه رفاه را با سکه کاغذی بازار مقایسه می‌کنند و معتقدند که این دو سکه شباهت زیادی به هم دارند. سکه کاغدی در بازار دوشنبه حوالی ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شده است که نزدیک به ۳۰۰ هزار تومان از سکه رفاه پایین تر است.

برگرفته از اکوایران

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب