گرفتن مدرک از موسسات و دانشگاه ها شما را نسبت به بقیه برتر نمی کند !

امروزه فقط تخصص و مهارت در یک حوزه ی خاص باعث برتری شما می شود…

خصوصا در بحث کارآفرینی و مدیریت کسب و کار.

»»» جهت تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر ، همین حالا عدد ۵ را به ۱۰۰۰۹۸۸۰ پیامک کنید «««

تازه باید به این نکته هم توجه کرد که ، شرکت ها در شرایط پرچالش امروز بیشتر به مدیران ماهر نیاز دارند تا فارغ التحصیل رشته مدیریت و افراد مدرک گرا !

بنابراین شرکت های موفق علاوه بر اینکه مدیران و کارکنان خود را از بین افراد شایسته و متخصص انتخاب می کنند ، همیشه سعی دارند دانش و تجربه ی روز دنیا را یاد بگیرند و در سازمان خود بومی سازی کنند.

پس اگر می‌خواهید ، درآمدتان را به عنوان یک فرد متخصص چندین برابر کنیدیا به دنبال ایده برای راه اندازی کسب و کار خودتان هستید ؛

» همین حالا عدد ۵ را به ۱۰۰۰۹۸۸۰ پیامک کنید تا با دریافت ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان از تخفیفات جشنواره زمستانه ما بهره مند شوید «

آنچه برای ما در دوره “مدیریت کسب و کار” حائز اهمیت است استفاده از دانش کاربردی و مهارت های تخصصی در اداره ی کسب و کارهای ایرانی است به طوری که از جلسه ی اول دانش پذیران با انتخاب یک شرکت به عنوان کیس واقعی عارضه های آن را پیدا کرده و با هم فکری هم کلاسی های خود که همگی از مدیرعاملان ، قائم مقام ها ، اعضای هیات مدیره شرکت های مطرح ایرانی و فعال در حوزه کسب و کار و کارآفرینی هستند تجربیات خود را بیان کرده و با کمک اساتید و منتورهای دوره به ارائه راه حل برای عارضه های سازمان خود می پردازند.

در نهایت سطح عملکرد و دانش شما در حوزه کسب و کار ارتقاء پیدا می کند و فرصت رشد و افزایش درآمد برای شما فراهم می شود. در واقع دوره ی تخصصی مدیریت کسب و کار (MBA) ضرورتی برای پیشرفت و موفقیت شغلی شما محسوب می شود.

» شرایط ویژه ای برای متخصص شدن شما عزیزان در نظر گرفته شده ، برای بالا بردن توانمندی خودتان و سایر اعضای سازمان تان همین حالا عدد عدد ۵ را به ۱۰۰۰۹۸۸۰ پیامک کنید «

مهارت هایی که در این دوره یاد می گیرید :
اصول مدیریت و ساختار سازمانی

مدیریت برنامه ریزی و تفکر استراتژیک

برندسازی شخصی

اصول و مهارت های حرفه ای فروش

مدیریت ارتباط با مشتری

تحلیل رفتار متقابل برای مدیران

قوانین کار و تامین اجتماعی

و…

کلاس های ما به صورت آنلاین برگزار می شود پس امکان ثبت نام برای متقاضیان سراسر کشور وجود دارد.شرایط پرداخت اقساط ، مشارکت نوشتاری ، صوتی و تصویری ، دسترسی به فایل های ضبط شده کلاس و ارائه گواهینامه معتبر جهت مهاجرت از دیگر مزایای این دوره آموزشی است.

پیشنهاد ویژه : از امروز تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ به مناسبت جشنواره زمستانه ، دوره آنلاین “مدیریت کسب و کار MBA” ۲۰% تخفیف دارد ، پس فرصت را از دست ندهید و برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا عدد ۵ را به ۱۰۰۰۹۸۸۰ پیامک کنید تا با دریافت ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان از متخصصان این حوزه کسب و کارتان را رونق دهید.