چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

به دلیل این که تنوع این دستگاه ها در بازار زیاد است بهتر است تا قبل از خرید در رابطه با انواع سیستم های تصفیه آب و برند ای معتبر آن شناخت باشیم. هم چنین خرید از نمایندگی های معتبر نیز برای خرید دستگاه تصفیه آب اورجینال به ما کمک می کند تا دستگاه تصفیه آبی که تهیه می کنیم از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

تا بتوان سال های طولانی از آن استفاده کرد. شرکت مینروا فیلتر مرکز خرید و نمایندگی معتبر پخش و وارد کننده ی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوانی می باشد. شما برای خرید محصولات این شرکت می توانید با شماره تلفن های مجموعه مینروا فیلتر تماس حاصل نمایید.

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

 

قلیایی

این دستگاه عملکردی مشابه دستگاه های 6 مرحله ای دارد ولی د ر مرحله ی هفتم آن ها برای یونیزه کردن آب یک فیلتر قلیایی به آن اضافه شده است و یکی از انواع دستگاه های اسمز معکوس که دارای 7 فیلتر می باشد تصفیه آب قلیایی است.

 

این فیلتر با تنظیم سختی آب مطابق استاندارد جهانی، آن را یونیزه کرده و یه آن خواص آنتی اکسیدانی می دهد. هم چنین نوشیدن این آب با افزایش متابولیسم بدن باعث حفظ و یا کاهش وزن شما می شود.. آب قلیایی باعث می شود تا سلول های سرطانی اجازه ی رشد را در بدن نداشته باشند.

 

اسمز معکوس

اسمز معکوس روشی است که توسط آن املاح آب تا 99 درصد کاهش می یابد و سختی آب کم می شود. در این روش توسط فیلتر ممبران که دارای غشایی با منافذ بسیار ریز است املاح و هر نوع ذره ی آلوده ی موجود در آب به دام می افتند. بسیاری از دستگاه ها تصفیه آب معتبر بازار از نوع اسمز معکوس هستند.

 

آب تصفیه کن های اسمز معکوس در بازار حداقل 5 فیلتر دارند اما اغلب آن ها 6 مرحله ای هستند.فیلتر های این دستگاه به ترتیب عبارتند از فیلتر پروپیلن، کربن پودری، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و مینرال.

 

این دستگاه ها قادرند تا انواع آلودگی های آب از جمله رسوبات، مواد شیمیایی، کلر، نیترات، فلزات سنگین و املاح ریز از بین ببرد و با افزودن مواد معدنی به آب، خواص مفیدی را به آن اضافه کند.

 

تصفیه آب مینروا که توسط شرکت مینروا فیلتر عرضه می شود از نوع اسمز معکوس می باشد که قادر است تا 001/0 میکرون ذرات و ناخالصی های آب را از بین ببرد و بهترین کیفیت آب را در اختیار شما قرار دهد.

 

این دستگاه را می توانید با گارانتی شرکت و همراه با خدمات پس از فروش و مناسب ترین قیمت از وب سایت مینروا فیلتر خریداری نمایید.دستگاه های اسمز معکوس زیر سینکی هستند و می توان فیلتر های بیشتری نیز به آن ها اضافه کرد.

 

فرابنفش

 فیلتر فرابنفش درون خود دارای یک لامپ یووی است که این لامپ اشعه ماورابنفش را به آب می تاباند و با این کار میکروب ها و باکتری های آب از بین می روند و کاملا ضد عفونی می شوند.در بسیاری از مناطق آب دارای آلودگی های میکروبی زیادی است که کلرزنی نشده است مانند ویلاها و شهرک ها که از آب چاه استفاده می کنند.

 

برای تصفیه این آب ها دستگاه فرابنفش کمک زیادی می کند. این دستگاه که روش اسمز معکوس در آن استفاده می شود یک فیلتر فرابنفش در آخرین مرحله خود دارد. اشعه این فیلتر ضرری برای انسان ندارد و حتما باید در آخرین مرحله دستگاه قرار بگیرد.

 

اولترافیلتراسیون

در این روش تنها رسوبات و مواد شیمیایی آب از بین می رود. اولترافیلتراسیون یکی از انواع روش های تصفیه آب است که با اسمز معکوس متفاوت است. به این دستگاه ها آب تصفیه کن پیش تصفیه نیز می گویند که برای آب هایی مناسب است که سختی کمتری دارند. دستگاه های uf بسیار ارزان تر از تصفیه آب اسمز معکوس می باشد.این دستگاه فیلتر های کمتری دارد و به دلیل نداشتن ممبران نمی تواند املاح آب را از بین ببرد.

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

بهترین برند دستگاه تصفیه آب

در میان انواع مارک های موجود، مینروا را می توان بهترین مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی معرفی کرد که شرکت مینروا فیلتر نمایندگی انحصاری آن را در اختیار دارد. برای آشنایی با بهترین برند دستگاه تصفیه آب این نکته قابل توجه است که دستگاه های تصفیه آب تایوانی در بازار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارند و در ایران سال های زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه تصفیه آب مینروا به این جهت بهترین مارک شناخته می شود که دارای استاندارد سازمان جهانی بهداشت و سازمان غذا و داروی آمریکا است و کاملا طبق استاندارد های آن ها تولید می شود.

 

مینروا انواع دستگاه های اسمز معکوس در مراحل 6 تا 8 را تولید کرده و زیر سینکی هستند و از سیستم های قلیایی، فرابنفش و اکسیژن ساز نیز استفاده می کند. علاوه بر این به دلیل داشتن نماد اصالت تشخیص اورجینال بودن آن برای خریدار بسیار راحت می باشد.

 

 برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این دستگاه ها با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید و یا می توانید  برای خرید آب تصفیه مینروا به وب سایت مینروا فیلتر مراجعه نمایید .

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم؟

بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب

برای تهیه یک دستگاه اورجینال و اصل تایوانی یکی از اصلی ترین نکات در راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی انتخاب نمایندگی های معتبر است تا علاوه بر اورجینال بودن دستگاه ، قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز مناسب تر از فروشگاه های متفرقه پیدا کنید.

 

شرکت مینروا فیلتر با سابقه ی فعالیت طولانی، ارائه کننده ی آب تصفیه کن های تایوانی معتبر است که با گارانتی یک ساله ی طلایی شرکت و با خدمات پس از فروش مناسب آن ها را به مشتریان خود عرضه می کند.جهت مشاهده بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب در مینروا فیلتر به سایت این شرکت مراجعه نمایید.

 

وب سایت مجموعه مینروا فیلتر این امکان را به شما مشتریان عزیز می دهد تا در زمان کوتاهی بتوانید خرید اینترنتی تصفیه آب خود را انجام دهید و با مشاهده ی مشخصات هر محصول و مقایسه ی آن ها با یکدیگر بهترین دستگاه را برای منزل خود انتخاب نمایید.

 

این شرکت نمایندگی انحصاری برند مینروا در ایران است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی و مشاوره ی خرید آب تصفیه کن به صورت شبانه روزی با مشاوران مجرب این شرکت در تماس باشید.

 

محصولات این شرکت کاملا تایوانی اصل و دارای کیفیت درجه یک می باشند . هم چنین قطعات دستگاه تصفیه آب مثل فیلتر ها را نیز می توانید از آن تهیه نمایید و برای تعویض فیلتر های خود نیز با شرکت تماس بگیرید تا با بهترین قیمت خدمات دستگاه تصفیه آب را برایتان انجام دهند.

 

شما می توانید بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب را در این مجموعه مشاهده نمایید. ارسال و نصب رایگان دستگاه به استان تهران و البرز رایگان است و پشتیبانی طولانی مدت نیز شامل حال مشتریان عزیز می شود .

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب