عفو اخیر شامل فریب خوردگان شد تا متنبه شوند و دوباره این اشتباه را تکرار نکنند / جمهوری اسلامی بنا ندارد با مخالفان خود ستیز کندعفو اخیر شامل فریب خوردگان شد تا متنبه شوند و دوباره این اشتباه را تکرار نکنند / جمهوری اسلامی بنا ندارد با مخالفان خود ستیز کند

رئیس دیوان عالی کشور گفت: دشمن به دنبال سوءاستفاده از این شرایط بود و عفوهای اخیر در سالگرد پیروزی انقلاب بسیار خوب و مناسب بود و نشانه این است که جمهوری اسلامی ایران بنا ندارد با مخالفان خود ستیز کند.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام مرتضوی‌مقدم رئیس دیوان عالی کشور درباره عفوهای اخیر و پیام آن به مردم در این شرایط کشور اظهار داشت: این عفوها دشمن را خلع سلاح کرد.

او که با ایلنا گفت‌وگو می کرد، افزود: دشمن به دنبال سوءاستفاده از این شرایط بود و این اقدام در سالگرد پیروزی انقلاب بسیار خوب و مناسب بود و نشانه این است که جمهوری اسلامی ایران بنا ندارد با مخالفان خود ستیز کند.

مرتضوی مقدم با بیان اینکه خط قرمز جمهوری اسلامی ایران امنیت است، گفت: خط قرمز جمهوری اسلامی ایران جان و مال مردم است و این اقدام پدرانه‌ای بود که مقام معظم رهبری برای کسانی که فریب خورده بودند و در این موقعیت حساس متوجه نبودند انجام دادند و این عفو مشمول آنها شد و مورد تذکر قرار گرفتند تا متنبه شوند و دوباره این اشتباه را تکرار نکنند.

وی درباره تدوام انقلاب اسلامی و خیال عده‌ای که جمهوری اسلامی ایران تا ٢٢ بهمن ١۴٠١ ادامه نخواهد داشت، گفت: این حرف‌ها از ابتدای انقلاب هم وجود داشت همان زمان ابتدای انقلاب می‌گفتند ۶ ماه دیگر این انقلاب از بین می‌رود. این حرف‌ها موضوع جدیدی نیست اما حضور مردم پیام بسیار خوبی برای این خیال‌ها و حرف‌ها است و هر سال هم مردم پاسخ آنها را می‌دهند.

انتهای پیام

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب