کلاس کنکور آنلاین

کلاس کنکور آنلاینکلاس کنکور آنلاین

سایت دبیران برند ایران، موسسه کارنامه خرد را ، به دلیل استفاده از دبیران مرجع ایران و مدرسان برند کشوری، بهترین مجری کلاسهای کنکور آنلاین معرفی نموده است.

 

در این مقاله با الهام از روند کاری این مجموعه آموزشی و سایر موسسات موفق در عرصه آموزش آنلاین، دستوراتی را برای بهبود وضعیت کلاسهای آنلاین برای علاقه مندان حوزه آموزش آنلاین برگزیده ایم که در ادامه تقدیم حضورتان خواهیم نمود.

 

در این روزها، حال و هوای آموزش کنکور از حضوری به کلاس کنکور آنلاین تغییر مسیر پیدا کرده است. معلمان و دانش آموزان در سراسر کشور سعی دارند، یادگیری آنلاین را با زندگی این روزها تطبیق دهند و بهبود بخشند.

 

در طول این سالها آموزشگاه ها و مدارس مؤسسات آموزشی(کلاس کنکور آنلاین) بکارگیری  یک پلتفرم آنلاین استفاده  را دستور خود قرار داده اند و آموزش آنلاین و نظارت بر عملکرد دانش آموزان  و بررسی کاربرگ‌ها و تمرینات از اهم فعالیتهای آنان بود.

 

 در این چند سال اخیر فناوری نقش بزرگی در تعریف مجدد یادگیری آنلاین ایفا کرد  و حتی کلاسهای کنکور حضوری و کلاسهای آموزشگاهی  با آن سبقه و قدمت را به زیر کشیده است و کلاس کنکور آنلاین با مدرسان مشهور و خوشنام جایگزین کلاسهای قدیمی گردیده است.

 

همچنین کلاس کنکور آنلاین و آموزش آنلاین نیازمند روش های متفاوتی نسبت به کلاس های سنتی است.بنابراین، بسیار مهم و ضروری است که تمامی معلمان و اساتید مرتبط با تدریس در کلاس کنکور آنلاین ، مهارت های خود را ارتقا دهند تا تدریس خود را برای دانش آموزان در کلاس کنکور آنلاین موثر و جذاب کنند.

کلاس کنکور آنلاین

راه های بهبود،عملکرد کلاسهای کنکور آنلاین:

در اینجا برخی از پیشنهادات موثر برای بهتر کردن کلاس های آنلاین کنکور آورده شده است و با استفاده از این روش های یادگیری آنلاین، تجربه یادگیری الکترونیکی هم برای شما و هم برای فراگیرانتان عالی خواهد بود.کلاس کنکور آنلاین را تعاملی تر از قبل کنید(حتی تعاملی تر از کلاسهای حضوری سنتی)

 

به دانش آموزان در کلاس کنکور آنلاین به گونه ای آموزش دهید و با آنها تعامل داشته باشید تا یادگیری آنها روان و آسان شود. در کلاس کنکور آنلاین خود،حتما بخش چت و گفتگو باز باشد و امکان گفت وگوی استاد و دانش آموز فراهم گردد،زیرا از کلاس کنکور آنلاین تعاملی نباشد،کلاس ملالت آور و کلاس کنکور آنلاین شما کم مخاطب خواهد گردید.

 

کلاس های کنکور آنلاین باید تا جایی که می توانند بر تعامل با دانش آموزان تمرکز کنند تا احساس کنند در یک کلاس درس حضوری درس می خوانند.در کلاس کنکور آنلاین برای تعاملی‌تر کردن کلاس‌های آنلاین، می‌توانید فعالیت‌هایی را انجام دهید که شامل تعامل با دانش‌آموزان است، سؤال بپرسید و تردیدهای آنها را حل کنید.

 

در کلاس کنکور آنلاین سعی کنید دانش آموزان را به صورت آنلاین درگیر کنید(مثلا ناگهان نام فردی را صدا کنید و چیزی بپرسید) برخلاف کلاس کنکور آنلاین در کلاس‌های حضوری، تعامل بین دانش‌آموز و معلم با حضور فیزیکی هر دو در کلاس، روان است.

 

بنابراین، ایجاد حضور مجازی در کلاس کنکور آنلاین نیز مهم است.در کلاس کنکور آنلاین معلمان باید با دانش آموزان تعامل داشته باشند و از ابتدا و در طول دوره از آنها حمایت کنند.درکلاس کنکور آنلاین دانش‌آموزان با تثبیت حضور خود می‌دانند که شما هم قابل مشاهده و هم در دسترس هستید.

 

کلاس کنکور آنلاین سعی کنید تا حد امکان با دانش‌آموزان با حل شبهات، سؤال کردن، تعامل با دانش‌آموزان دیگر و راه‌های دیگر با دانش‌آموزان ارتباط برقرار کنید.در کلاس کنکور آنلاین توجه به پخش زنده کلاس را به جای مشاهده بازپخش آن ترجیح دهید.

 

برای بهبود آموزش در کلاس کنکور آنلاین ، به معلمان پیشنهاد می کنیم برحضور دانش آموز در حین اجرای زنده تاکید نمایند در کلاس کنکور آنلاین اگر دانش آموزی با اتصال اینترنت بد یا ناخوشی روبرو شود، کلاس کنکور آنلاین زنده را از دست می دهد که باعث از دست دادن دانش آموز خواهد شد.

 

اگر کلاس به صورت ویدئویی ضبط شده باشد، دانش آموزان می توانند آن را در هر زمان با توجه به راحتی خود تماشا کنند و هم اکنون کلاس کنکور آنلاین موسسات برتر ضبط و امکان مشاهده بازپخش ها هست.

 

در کلاس کنکور آنلاین به جای آموزش آنلاین به دانش آموزان با اسلاید، نمودار و به صورت روایتی ساده بدون نمایش چهره معلم یا مربی، پیشنهاد می کنیم چهره خود را در فیلم های سخنرانی آنلاین نشان دهند.

 

نمایش چهره یک مربی یا معلم در کلاس کنکور آنلاین باعث تعامل بیشتر و موثرتر می شود و در نتیجه تدریس آنلاین را بهبود می بخشد.در کلاس کنکور آنلاین  ویدیوها را کوتاه نگه دارید. در کلاس کنکور آنلاین  یشنهاد می کنیم برای بهتر شدن آموزش آنلاین، معلمان و مربیان به جای ضبط ویدئوهای طولانی به مدت 2 ساعت یا بیشتر، فیلم های کوتاه 25 دقیقه ای را ضبط کنند.

 

در کلاس کنکور آنلاین  از آنجایی که ویدیوهای طولانی‌تر می‌توانند منجر به مشکل ضبط کند و حواس‌پرتی  شوند. اگر کلاس 1 ساعت یا بیشتر از آن است، پیشنهاد می کنیم دو یا سه ویدیوی کوتاه در پنل ها قرار داده شود.

کلاس کنکور آنلاین

چند نکته موثر برای آموزش آنلاین در کلاس کنکور آنلاین :

در کلاس کنکور آنلاین  برای هر مبحث چالشی یک ویدیوی کوتاه و شخصی بسازید.در کلاس کنکور آنلاین  ایجاد راه هایی برای نشان دادن قدردانی یا اینکه دانش آموز کار خوبی انجام داده است.

 

به عنوان مثال، در طول آموزش زنده، این می‌تواند شامل راه‌اندازی سیستمی برای سایر دانش‌آموزان باشد تا در پایان ارائه، صدای خود را لغو کنند و کف بزنند. اطمینان حاصل کنید که دانش‌آموزان می‌دانند چگونه از ابزاری در پلتفرم خود برای نشان دادن واکنش یا دست زدن بی‌صدا استفاده کنند.

 

در کلاس کنکور آنلاین استفاده از یک ابزار یا هر برنامه ای برای دریافت ورودی و واکنش های لحظه ای از دانش آموزان مفید است .در کلاس کنکور آنلاین  هر هفته زمانی را برای دانش آموزان تعیین کنید تا فقط با هم ارتباط برقرار کنند و چت کنند.

 

در کلاس کنکور آنلاین  در نظر بگیرید که کلاس خود را با پخش موسیقی شروع کنید تا روحیه مثبتی ایجاد کنید، حتی اگر از راه دور انجام شود! در کلاس کنکور آنلاین کلاس را کمی زود شروع کنید تا دانش آموزان بتوانند با هم معاشرت کنند.

 

در کلاس کنکور آنلاین  ایجاد چند سوال کوتاه قبل و بعد از نظرسنجی و مقایسه پاسخ ها را در نظر بگیرید. یک نظرسنجی معنی دار می تواند به بحث و تبادل نظر خوب منجر شود.برای کلاس کنکور آنلاین  یک کتاب کار یا چک لیست ایجاد کنید تا به دانش‌آموزان کمک کنید در طول کلاس در مسیر خود قرار بگیرند و به آنها اطلاع دهید که چه چیزی را باید مستند کنند.

 

در کلاس کنکور آنلاین  گاهی اوقات از دانش آموزان بخواهید که به احساس خود در مورد آنچه که به تازگی با ایموجی ها یاد گرفته اند پاسخ دهند.در کلاس کنکور آنلاین  برای تشویق سرگرمی و خنده، مقداری محتوای سرگرم کننده/ خنده دار اضافه کنید.

 

در کلاس کنکور آنلاین  زمانی را به اتاق‌های استراحت اختصاص دهید تا دانش‌آموزان بتوانند راحت‌تر با هم تعامل داشته باشند و/یا کار گروهی را انجام دهند.در کلاس کنکور آنلاین  دانش‌آموزان را تشویق کنید تا سؤالات خود را در چت یا فضای دیگری مانند دفترچه یادداشت تا تداعی کلاسهای حضوری پیش آید و  موسسات کلاس کنکور آنلاین باید تمام همیت خود برای تعامل با کاربران را فراهم نمایند تا بهره وری این کلاسها ارتقا یابد.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب