طراحی سایت با امکانات کامل و هزینه مناسبطراحی سایت با امکانات کامل و هزینه مناسب

امروزه صاحبان کسب­و­کار می­دانند که ایجاد یک سایت مناسب برای خرید و فروش محصولات اجتناب­ناپذیر است. برای همین طراحی سایت به عنوان یک ابزار کمک کننده به تجارت الکترونیک بسیار رواج پیدا کرده و شرکت­های زیادی برای ارائه خدمات طراحی سایت فعالیت دارند.

 

البته تاریخچه طراحی سایت تقریبا با خلق اینترنت برابر است و الان به جایی رسیده‌ایم که نمی‌توانیم دنیای بدون اینترنت و وب‌سایت‌ها را تصور کنیم.شاید در گذشته کسب‌وکارهای خاص و بسیار ثروتمند برای خرید و فروش محصولات خود از وب‌سایت استفاده می­کردند،

 

اما امروزه می­توان با امکانات کامل و هزینه مناسب صاحب یک وب‌سایت حرفه­ای شد. قبل از ساخت یک وبسایت باید بدانید که چرا می­خواهید یک وبسایت داشته باشید. آیا برای رونق کسب‌وکارتان تصمیم به ساخت یک وب‌سایت دارید؟ کسب‌وکارتان را به دیگران معرفی کنید و با دیگران به رقابت بپردازید؟ فروش خود را بیشتر کنید؟

 

بهتر است این سوال­ها را از خود بپرسید و بعد برای ایجاد سایت تصمیم بگیرید. البته بعضی از شرکت­ها کار را برای شما راحت­­تر کرده­اند و می­توانید خودتان وب‌سایت بسازید.در ادامه با طراحی سایت بیشتر آشنا شده و مراحل آموزش ساخت وب سایت در کمتر از 10 دقیقه را یاد می‌گیرید.

طراحی سایت با امکانات کامل و هزینه مناسب

طراحی سایت با 3 گام در کمتر از 10 دقیقه

 

در واقع سایت­ها، کتاب‌های اینترنتی با دامنه و آدرس اینترنتی است که صفحات آن در فضای وب قابل نمایش است. دامنه، هاست و سیستم مدیریت محتوا از اصلی­ترین بخش‌های ایجاد سایت هستند. سایت­ها به دو صورت منبع باز و منبع بسته قابل تعریف هستند.

 

اگر بتوان در کدنویسی‌ها و برنامه­ها دست برد و امکاناتی را به آن اضافه کرد، سایت منبع باز است و اگر نتوان این قابلیت را ارتقا داد و کدنویسی ها را تغییر داد، پس یک سایت منبع بسته است.دامین­ها، آدرس اینترنتی وب‌سایت‌ها هستند که به وسیله آن می­توان یک سایت را در وب پیدا کرد.

 

پرتال برایتان فضایی را ایجاد کرده تا بتوانید در کمتر از 10 دقیقه یک وبسایت اختصاصی داشته باشید و قابلیت­های مورد نظر را روی آن پیاده سازی کنید. برای اینکار کافی است این مراحل را طی کنید:

 

ـ انتخاب موضوع و هدف از ایجاد سایت؛

ـ ثبت نام در پرتال و انتخاب قالب سایت؛

ـ راه اندازی سایت.

 

چرا خودمان سایت بسازیم؟

 

امروزه در طراحی سایت از کدنویسی­های پیچیده و زمان­بر خبری نیست. کدنویس­ها و طراحان سایت فضایی برای شما آماده کرده­اند که می­توان با امکانات آن به یک سایت حرفه­ای رسید. پروسه ساخت سایت به این شکل بسیار آسان بوده و می­توان حتی آن را در 5 دقیقه با راهنمایی مشاوران بسازید.

 

اگر بتوانید یک سایت ایجاد کنید مزایایی دارد، از جمله:

ـ معرفی کسب و کار و برندسازی؛

ـ جذب مشتریان جدید با مشاغل مختلف؛

ـ ایجاد رسانه یا صدا برای مخاطبین خود از کسب و کارتان؛

ـ ارزان­تر و بصرفه­تر از روش های دیگر ایجاد سایت؛

ـ ایجاد سایت به دلخواه خود و برنامه ریزی به سلیقه خودتان؛

ـ دسترسی 24 ساعته برای هر گونه تغییرات؛

ـ انتخاب دامنه و هاست متناسب با نیاز سایت.

 

آموزش ساخت وب‌سایت از مبتدی تا پیشرفته

 

طراحی سایت اگر با کدنویسی­های پیچیده انجام گیرد، بسیار هزینه­بر و زمان­بر است. حتی ممکن است بعد از صرف این زمان طولانی و هزینه­های سنگین آن چیزی را که می­خواستید به دست نیاورید.

 

برای همین پرتال کار طراحی سایت را برایتان راحت کرده و همه این کارها را از قبل انجام داده تا شما بتوانید در یک فضای امن و تخصصی یک وبسایت حرفه ای داشته باشید. برای اینکه بتوانید یک وب سایت برای کسب و کار خود ایجاد کنید، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

 

ـ روی لینک https://www.portal.ir/packages ضربه بزنید؛

 

ـ صفحه­ی باز شده به شما کمک می­کند که بتوانید یک وبسایت حرفه­ای داشته باشید و اطلاعات لازم را در صفحه خواهید دید؛

 

ـ موارد مختلف از مبتدی تا پیشرفته با قیمت­های ذکر شده جلوی رویتان قرار دارد؛

 

ـ یکی از موارد را بر حسب نیازتان و امکانات انتخاب کنید؛

 

ـ در قسمت زیرین این صفحه امکانات هر وبسایت به صورت تخصصی شفاف سازی شده است؛

 

ـ در قسمت چپ صفحه نیز می­توانید از پشتیبان و مشاورین سایت کمک بگیرید تا کدام مورد را انتخاب کنید.

طراحی سایت با امکانات کامل و هزینه مناسب

مزایا و هزینه ساخت وب‌سایت در پرتال

 

دنیای ما پر شده از برنامه­ها، فضای دیجیتال، تجارت الکترونیک و هزاران برنامه­ های کاربردی اینترنتی که برای فروش محصولات به ما کمک می­کنند. برای همین، شرکت­های زیادی برای ارائه خدمات به افراد مصرف کننده فعال شدند و قیمت­های متفاوتی را متناسب با کاری که ارائه می­دهند به مشتری اعلام می­کنند.

 

در این میان شرکت­های خدمات طراحی سایت هستند که دغدغه­ی مالی مشتریان را در نظر گرفته و بهترین امکانات را با کمترین هزینه در اختیار کاربران قرار می‌دهند. پرتال متناسب با نیاز کاربران، پک­هایی را برای مشتریان در نظر گرفته که اقتصادی­ تا پیشرفته متفاوت است و می‌توان برای طراحی سایت روی آن حساب کرد. ساخت وب‌سایت در پرتال مزایایی دارد، از جمله:

 

ـ 30 روز تضمین بازگشت هزینه؛

ـ 7 روز تست رایگان؛

ـ آموزش و پشتیبانی رایگان؛

ـ مناسب­ترین قیمت.

 

پرتال چه خدماتی دارد؟

طراحی سایت ممکن است ده‌ها میلیون تومان هزینه داشته باشد، اما بسته­های اقتصادی با امکانات مناسب نیز از خدمات تعدادی از شرکت های طراحی وبسایت و توسعه آن است. پرتال یکی از همین شرکت­هاست که تخصص را با هزینه­ی مناسب ادغام کرده و توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. تست رایگان و تخصص از امکانات ویژه پرتال برای طراحی سایت است که می­توان بر همین دو اصل تکیه کرد و از خدمات آن لذت برد.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب