توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  • خبر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۰-۰۷-۳۰
بازیگر معروف نیسان آبی سکته کرد

بازیگر معروف نیسان آبی سکته کرد


بازیگر معروف نیسان آبی سکته کرد

سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی، تهیه‌کنندگی احسان ظلی پور و نویسندگی کمیل روحانی این روزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و تا به حال یک قسمت از این سریال کمدی با بازی حسین یاری و مهران غفوریان، یکتا ناصر و بهناز جعفری است.

احسان ظلی‌پور، درمورد ادامه ضبط سریال خانگی نیسان آبی با توجه به مشکلی که برای مهران غفوریان ایجاد شده است گفت: مهران غفوریان قبل از این هم در سریال خاتون بازی کرده بود، و به صورت پراکنده سر صحنه نیسان آبی حاضر می‌شد برای همین در قسمت‌های باقیمانده این مجموعه حتما باید حضور پیدا می کرد. ما فعلا کار ضبط سریال را متوقف کرده و برای قسمت‌های باقیمانده منتظر آقای غفوریان مانده‌ایم تا ان‌شاءالله بهبودی کامل پیدا کرده و سر پروژه بازگردد.

بازیگر نیسان آبی سکته کرد
او گفت : حدودا دو تا سه هفته از کار سریال نیسان آبی باقی مانده است اما ما پنج قسمت آماده پخش داریم و فکر نمی‌کنم تأخیری در پخش سریال ایجاد شود.
ما منتظر می‌مانیم تا حال مهران غفوریان بهتر شود و ادامه کار را بگیریم. پزشک معالج ایشان گفته است که به امید خدا تا یک ماه دیگر بهتر می‌شوند و برای ادامه کار بازمی‌گردد؛ آن موقع قسمت‌های باقیمانده ضبط می‌شود.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب