توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب کاربرگ شماره ۴ مطالعات پنجم ⏏️ پاسخ تشکیل یک رود


جواب کاربرگ شماره ۴ مطالعات اجتماعی پنجم که مربوط به قسمت تشکیل یک رود و ششمین درس کتاب مطالعات پایه پنجم دبستان را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا به عنوان کمک درسی برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

همچنین بخوانید : جواب کاربرگ شماره ۳ مطالعات پنجم

جواب کاربرگ شماره ۴ مطالعات اجتماعی پنجم

جواب کاربرگ شماره ۴ مطالعات اجتماعی پنجم

در پاسخ به کاربرگه شماره 4 مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی داریم :۱- الف ـ جای هریک از موارد زیر را بر روی تصویر با شماره مشخص کنید.

جواب جدول کاربرگه شماره ۴ مطالعات اجتماعی پنجمجواب جدول کاربرگه شماره ۴ مطالعات پنجم

ب ـ به نظر شما مردم روستا برای استفاده ی بهتر از آب چه کارهایی می توانند انجام دهند؟ به آنها پیشنهاد بدهید.

در استفاده از آب رودخانه و چاه زیاده روی نکننداز منابع آبی خود به صورت مدیریت شده استفاده کنند.فاضلاب و سموم دفع آفات را در زمین های کشاورزی نپاشند.

⚠ دانش آموزان عزیز شما با مطالعه کتاب خود و داشتن کمی خلاقیت می توانید به سوالات پاسخ دهید، لطفاً ابتدا خودتان کمی فکر کنید و سپس اگر نتوانستید از مطالب گفته شده در این نوشته کمی کمک بگیرید.

همچنین بخوانید : جواب کاربرگ شماره ۲ مطالعات پنجم☑️ شما نیز اگر پیشنهادی برای جواب هر یک از کاربرگه ۴ مطالعات اجتماعی پنجم دارید می توانید از قسمت دیدگاه، متن خود را با سایر دانش آموزان به اشتراک گذارید و بنویسید. برای بهتر پیدا کردن ما در گوگل در انتهای عبارت جستجوی خود کلمه ماگرتا را اضافه کنید مانند «جواب کاربرگ ۴ مطالعات پنجم ماگرتا». سپاسگزاریم.????????

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب