توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم


جواب سوالات صفحه 36 ریاضی ششم دبستان که شامل فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم ابتدایی از فصل دوم بخش محاسبات با کسر را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز جویای علم آماده کرده ایم.

حل سوالات فعالیت صفحه ۳۶ ریاضی ششم

عماد و دوستانش برای جشن مبعث پیامبر (ص) شربت آبلیمو درست کردند. در جدول زیر موادی که آنها استفاده کرده اند و مقدار آن داده شده است. اگر این مقدار شربت را در لیوان هایی بریزیم که در هر کدام ۱/۵ کیلوگرم شربت جا می شود، این مقدار شربت برای پر کردن چند لیوان کافی است؟ (راه حل را کامل کنید.)

پاسخ فعالیت صفحه 36 ریاضی ششم دبستانپاسخ فعالیت صفحه 36 ریاضی ششم دبستان

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین های صفحه ۳۵ ریاضی ششم???? دانش آموز عزیز جهت مشاهده بهتر و بزرگ تر تصاویر جواب های کافیه یکبار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه بزرگنمایی کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم ابتدایی

مانند نمونه حاصل هر عبارت را به دست آورید.

گام به گام کار در کلاس صفحه 36 ریاضی ششم دبستانگام به گام کار در کلاس صفحه 36 ریاضی ششم دبستان

نکته : دانش آموز عزیز مطالب این صفحه فقط جنبه کمک آموزشی دارد لطفا قبل از استفاده از آن ها حتما خودتان یکبار سوالات را با تمرکز کامل حل کنید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی ششم???? در این بخش جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم دبستان را مرور کردیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده پاسخ سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب